,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В Україні інвентаризують діяльність країни в рамках СНД
-1
У поточному році одним з пріоритетних завдань СНД Україна вважає завершення розробки нової редакції Угоди про зону вільної торгівлі та її підписання на Саміті держав-учасниць СНД. Про це сказав журналістам у Санкт-Петербурзі представник України в Економічній раді СНД, перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв.

Крім цього, українська сторона має намір сприяти реалізації положень Стратегії економічного розвитку СНД на період до 2010 року, - заявив перший віце-прем'єр-міністр України.

За словами А.Клюєва, нині в Україні, за ініціативою Президента, "ведеться комплексна робота з інвентаризації нашої попередньої діяльності в рамках СНД і вироблення нових, більш прагматичних підходів".

Пріоритетним напрямом співпраці в рамках СНД українська сторона вважає економічний вимір, "де ми маємо намір не лише відновити втрачене, але й істотно активізувати багатосторонню співпрацю", - заявив перший заступник глави уряду України.

Серед розглянутих на засіданні Економічної Ради питань, А.Клюєв відзначив найбільш важливі для України: робота з поетапного скасування обмежень у взаємній торгівлі держав - учасниць СНД; реалізація першого етапу (2009-2011 роки) Стратегії економічного розвитку Співдружності Незалежних Держав на період до 2020 року; проект Угоди про співробітництво в галузі правової охорони і захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань охорони і захисту інтелектуальної власності.

посилання

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх