,


Наш опрос
Хотели бы вы жить в Новороссии (ДНР, ЛНР)?
Конечно хотел бы
Боже упаси
Мне все равно где жить


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Місцеві вибори повинні відбутися 2010 року – В.Янукович
-1
Місцеві вибори повинні відбутися 31 жовтня 2010 року. Про це сьогодні сказав на розширеному засіданні Комітету з економічних реформ на Сумщині Президент України Віктор Янукович.

"Це моя позиція, і я її оголосив. Безумовно, депутати місцевих рад, я сказав би так, вже не працюють. Вони вже сидять на валізах, їх термін уже закінчився. І чим скоріше ми проведемо вибори, тим скоріше люди оберуть депутатів. А ми вже будемо обирати, я сподіваюся, на 50% за мажоритарним принципом. Прийдуть нові активні люди, вони будуть займати активну позицію на територіях, відстоювати інтереси своїх округів. Місцеве самоврядування запрацює ефективніше, тому вибори треба проводити якомога скоріше, не треба тягнути. І я свою позицію довів депутатам коаліції та опозиції", - наголосив Президент.

На запитання журналістів, чи є реальним проведення місцевих виборів 31 жовтня, В.Янукович відповів: "Безумовно. Завжди у всі часи, я вважаю, що це було правильно, вибори проводились восени, коли вже зібрали врожай напередодні зими".

посиланняИнформация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх