,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У штабі Тимошенко оприлюднили факти фальсифікацій у Дніпропетровську
  • 28 февраля 2010 |
  • 17:02 |
  • Batman |
  • Просмотров: 28937
  • |
  • Комментарии: 10
  • |
0
У штабі Тимошенко оприлюднили факти фальсифікацій у Дніпропетровську

Виборчий штаб колишнього кандидата в президенти, Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко оприлюднив матеріали про фальсифікації в Дніпропетровську на користь кандидата Віктора Януковича під час виборів глави держави.

Як повідомляє офіційний сайт Тимошенко, у Дніпропетровську транспортні засоби курсували по маршрутах, які були опубліковані 3 лютого 2010 року у випуску газети Обличчя, N9 (615) у матеріалі Графік підвозу виборців районів м. Дніпропетровська до виборчих дільниць 07 лютого 2010 г.

У графіку зазначено номери і адреси розміщення виборчих дільниць, маршрути проходження до виборчих дільниць із зазначенням проміжних зупинок, час роботи маршруту та інтервал руху транспортних засобів.

За інформацією представників Тимошенко, в місті було організовано понад 100 таких маршрутів, "а щоб вони не залишилися без клієнтів, у всіх міських районах розвішувалися оголошення про те, що послуги перевезення будуть надаватися безкоштовно".

"У транспортних засобах виборців протиправно агітували голосувати за кандидата Віктора Януковича, здійснювали тиск, надавали кошти за голосування, тобто здійснювали підкуп виборців, що підтверджено актами та скаргами про порушення виборчого законодавства. Під час посадки в автобуси людям оголошували:" Автобус підвозить виборців Януковича "," Вхід лише для прихильників Віктора Федоровича "і т.п.", - наголосили в штабі Тимошенко.

"Серед документів також є один з договорів про надання безоплатних послуг з перевезення пасажирів за заявкою. Причому замовником виступає не окружна або дільнична виборча комісія, як це передбачено законом, а" Дніпровська райорганізація ветеранів України ", - наголосили представники Тимошенко.

"При цьому транспортні підприємства, які укладали відповідні договори, не інформували, як це передбачено ліцензійними умовами на здійснення регулярних і нерегулярних пасажирських перевезень, відповідні органи Міністерства транспорту та Головної державної інспекції на автомобільному транспорті про зміну маршрутів рейсів", - відзначили в штабі.

"Таким чином, прихильники іншого кандидата були поставлені у свідомо нерівні умови, що розцінюється як порушення принципу загального виборчого права способом створення прямих і безпосередніх привілеїв частини виборців за ознаками їх політичних переконань", - заявили представники Тимошенко.

Представники та спостерігачі від Тимошенко стверджують, що фіксували такі порушення і на підставі цього подавали скарги у відповідні дільничні та окружні виборчі комісії, однак у розгляді цих скарг їм або відмовляли, або просто не приймали їх.

"До речі, під час однієї з численних спроб передати до окружну виборчу комісію скарги довірена особа Юлії Тимошенко в територіальному виборчому окрузі N24 Сергія Солоху і ще двоє представників заарештувала міліція нібито" за порушення громадського порядку ", - зазначили в штабі.

"Це лише невелика частина задокументованих фальсифікацій. Всі вони передані до Вищого адміністративного суду України, який, однак, відмовився встановлювати істину. А істина потрібна була не тільки прихильникам Юлії Тимошенко, а й прихильникам новообраного Президента для бездоганного підтвердження його легітимності", - підсумували штабісти .

Раніше, 16 лютого, народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявив, що рішення Центральної виборчої комісії про оголошення Віктора Януковича президентом України було ухвалено з такими ж порушеннями, як і в 2004 році.

Нагадаємо, 25 лютого Янукович офіційно вступив на посаду Президента України.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх