,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


На адресу Віктора Януковича продовжують надходити вітання з обранням Президентом України
  • 24 февраля 2010 |
  • 14:02 |
  • LORD |
  • Просмотров: 148170
  • |
  • Комментарии: 1
  • |
0
На адресу Віктора Януковича продовжують надходити вітання з обранням Президентом України

Маю приємність звернутися до Вас, щоб висловити від імені народу та Уряду Аргентини найтепліші привітання з нагоди обрання Вас на посаду Президента України, – говориться у вітанні Віктору Януковичу Президента Аргентинської Республіки Крістіни Фернандес де Кіршнер. – Впевнена, що Ваша діяльність на чолі Української Держави буде сприяти економічному та соціальному розвитку вашої країни і розвитку співробітництва і дружніх зв’язків між Аргентиною та Україною.

Президент Румунії Траян Басеску привітав Віктора Януковича з нагоди обрання на високу посаду Президента України і висловив найкращі побажання успіху у виконанні наданого громадянами України мандату.

Висловлюю впевненість, - говориться у привітанні Президента Румунії, - що відносини між нашими країнами продовжуватимуть розвиватися на користь наших громадян, включно через поглиблення діалогу на найвищому рівні.

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов у своєму привітанні побажав успіхів Віктору Януковичу на високій державній посаді „в ім’я розвитку і процвітання Вашої країни”.

”Киргизька республіка надає великого значення розвитку відносин з Україною і розкриттю потенціалу взаємовигідного співробітництва на благо народів наших країн”, - зазначається у привітанні Віктора Януковича з обранням на пост Президента України від Президента Киргизької Республіки Курманбека Бакієва.

Президент Національної Асоціації Товаровиробників Молдови Василь Тарлєв у своєму привітанні Віктора Януковича з „переконливою перемогою” на виборах Президента України висловив впевненість, що відносини молдовсько-української дружби будуть і надалі поглиблюватися на благо наших країн і народів.

„Ви йшли довго і наполегливо до поставленої мети і її досягнення було складним... Впевнений, що з обранням Вас Президентом, відносини між Росією і Україною докорінно зміняться, стануть насправді дружніми”, - зазначає у своєму привітанні радник Президента Російської Федерації Віктор Черномирдін. Він побажав Віктору Януковичу „успіхів у служінні на найвищій державній посаді на благо України”.

«Я радий тому, що проведені нещодавно вільні та демократичні президентські вибори довели політичну зрілість громадян України і те, що Україна досягла значних успіхів у розбудові демократичних інституцій», - зазначається у привітанні Віктора Януковича з нагоди обрання Президентом України від Прем’єр-міністра Угорської республіки Гордона Байнаі. Голова угорського уряду також висловив переконання, що „сусідня і дружня Україна є важливим партнером, з яким Угорщина і в майбутньому намагатиметься підтримувати тісну і широкомасштабну співпрацю”.

Президент Ірландії Мері МакАліз у своєму вітанні побажала успіхів Віктору Януковичу на посаді Президента України та висловила сподівання на подальший розвиток і поглиблення відносин між Ірландією і Україною.

„Глибоко впевнені, що під вашим керівництвом будуть реалізовані широкомасштабні програми з прискорення розвитку економіки, зростання добробуту населення і консолідації суспільства”, - зазначається у привітанні Віктора Януковича з нагоди обрання Президентом України від партії „Ені Азербайджан”. „Ми надаємо особливого значення дружбі і співробітництву між партіями „Ені Азербайджан” та „Партією регіонів” і сподіваємося, що вони і надалі будуть розвиватися завдяки нашими спільним зусиллям”, - наголошує у привітанні Заступник голови – виконавчий секретар партії „Ені Азербайджан” Алі Ахмедов.

„Бажаю, щоб Ваша діяльність на президентській посаді сприяла розвитку України, добробуту українського народу, її прогнозованому майбутньому”, - зазначає у своєму вітанні Президент Угорщини Ласло Шойом.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Балаж у вітальному листі побажав Віктору Януковичу „вагомих успіхів і міцного здоров’я” та запевнив, що „у поглибленні добросусідських зв’язків Ви можете розраховувати на нашу партнерську співпрацю”.

„Ваша перемога – це демонстрація підтримки народом вашої активної і цілеспрямованої позиції щодо зміцнення національної державності, модернізації економіки, розвитку конструктивної економічної співпраці”, - зазначає у своєму привітанні Віктора Януковича Генеральний Секретар ЄВРАЗЕС Таір Мансуров.

Щирі вітання з приводу обрання на пост Президента України висловив у своєму привітанні Віктору Януковичу Прем’єр-міністр Королівства Нідерландів Ян Пейтер Балкененде. „Я переконаний, – відзначив він, – що зв’язки наших держав і надалі залишатимуться конструктивними і взаємовигідними.”

Вітаючи Віктора Януковича з приводу обрання на пост Президента України, Президент Арабської Республіки Єгипет Мохаммед Хосні Мубарак побажав новообраному Президенту України успіхів на високій посаді і висловив надію, що відносини між двома країнами будуть поглиблюватися і розвиватися.

«Від імені громадян республіки Хорватії і від себе особисто сердечно вітаю Вас з перемогою на демократично проведених виборах Президента України», - зазначається у привітанні Президента Хорватії Степана Месіча. Він побажав Віктору Януковичу успіхів у виконанні відповідальних обов’язків.

„Висловлюю найщиріші вітання з нагоди Вашої перемоги на виборах Президента України, які були проведені вільно, чесно та прозоро”, - наголошує у привітанні Віктора Януковича Президент Народної Республіки Бангладеш Мохаммад Зіллур Рахман.

Президент Сирійської Арабської Республіки Башар Аль-Ассад у своєму вітанні побажав Віктору Януковичу успіху на посаді Президента України та процвітання дружньому українському народу.

„Глибоко переконаний, що під Вашим керівництвом Україна досягне значних успіхів у розбудові і розвитку країни”, - наголошує у своєму вітанні Віктору Януковичу у зв’язку з обранням Президентом України Президент Соціалістичної Республіки В’єтнам Нгуен Мінь Чієт.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх