,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Регіонали зібралися боротися з... націоналізмом
  • 27 декабря 2009 |
  • 20:12 |
  • vsim |
  • Просмотров: 28543
  • |
  • Комментарии: 12
  • |
0
Регіонали зібралися боротися з... націоналізмом


Нещодавно у Верховній Раді України під номером 5247 зареєстровано проект Закону України "Про основи запобігання та протидії пропаганді нацизму і фашизму в Україні". Його подав народний депутат України, очільник Дніпропетровського обласного осередку "Партії регіонів" О. Царьов, відомий своєю ненавистю до всього українського, спільно з депутатом регіоналом Д. Шенцевим.

З назви проекту Закону виглядає, що начебто все нормально. Нацизм и фашизм засудив Нюрнберзький трибунал, одже всі прояви цих ідеологій треба присікати. Але вже з першого абзацу стає зрозуміло, з ким насправді, прикривачись боротьбою з фашизмом, будуть боротися депутати-регіонали.

"Пропаганда нацизму - пропаганда ідеології та дій Нацистської партії Німеччини і фашистскої партії Італії, а так само колабораціоністських організацій (Організаціїї українських націоналістів, Української повстанської армії, 14-ої гренадерської ваффен-дивізії СС "Галичина", батальйонів "Нахтігайль" та "Роланд", Київського куреню, Буковинського куреня, 29-ої гренадерської ваффен-дивізії СС "РОНА") на територіях, окупованих нацистами країн."

За якою логікою регіонали-українофоби назвали ті українські військові формування, які боролися з більшовицькою окупацією України в часи Другої світової війни, застосовуючи зв'язки з Вермахтом, так-сяк ще можна зрозуміти. Вони, моаляв, боролися на боці Гітлера з радянськими "визволителями", а отже - нацисти. Те, що їх не було засуджено на
Нюрнберзькому процесі - не важливо. Якщо боролися не на боці совєтов, то однозначно - нацисти!

Але як потрапила в список "нацистів" Українська повстанська армія, що боролася на три фронти: проти гітлерівських фашистів, більшовицьких людожерів та польських шовіністів?
Все це депутат Царьков пояснив в газеті "Народная правда" за 19 листопада 2009 року. Цитую мовою оригіналу: "Наш закон предусматривает уголовную ответственность за пропаганду национализма и фашизма в Украине...". Як бачимо, Царьов чітко каже "кримінальна відповідальність за пропаганду націоналізму".

Отже, укаїнці, готуйтесь! Якщо ви є українськими націоналістами, тобто любите свою країну і свою націю, хочете бути повноправними господарями на своїй, Богом даній землі, не
шануєте бойців винищувачів загонів, які "допомогали" українським селянам вмирати від штучного голоду, а потім - нерішучим червоноармійцям воювати, стріляючи їм в спину, , і
якщо ви (не дай Боже!) славите борців за волю України, то отже вас, на думку регіоналів-українофобів, треба покарати. Причому як кримінального злочинця: і великими грошовими
штрафами, і позбавленням волі терміном до 5 років.

Запитайте, навіщо це Царьову і регіоналам? Відповідь - у другій цитаті "нароного обранця" з цієї з самої статті:
"Мой доклад о попітках фальсификации истории и героизация приспешников фашизма и национализма, о том, что сегодня в Украине на государственном уровне идет популяризация фашистских пособников, в частности ОУН-УПА, дивизий СС "Галичина"..."

Ключова фраза цієї цитати "на державному рівні". Кого ж конкретно з державних персоналій мав на увазі Царьов? Може, найбільшу в парламенті фракцію, яка навіть сам факт існування української держави не сприймає? Чи чинний Уряд і прим'єрку, які за два терміни перебування при владі і пальцем не поворухнули для визнання УПА? Чи, може, чинного Президента, який і досі не визнав Степана Бандеру Героєм України, а що року у день святкування річниці створення УПА ховається від українців, бо соромно дивитися у вічі?

Та ні, не про чинну владу пише Царьов. Цілком очевидно, що депутатові - україновобові ідеться пердусім про тих, прти кого він взявся боротия. Бо сьогодні єдиним, хто вимагає
від чинної влади визнання борців за волю і незалежність України, є українські націоналісти, насамперед Всеукраїнське об'єднання "Свобода" та її лідер Олег Тягнибок.

Отже, брати і сестри українці, під гасло нібито "боротьби з нацизмом і фашизмом" українофоби намагаються оголосити нам війну. І не де-небудь, а на нашій, Богом даній землі! Ті, про кого Тарас Шевченко влучно казав "раби, підножки, грязь Москви", намагаючись хоча б трохи продовжити термін свого перебування біля державної "кормушки", погрожують українцям, які знають і пам'ятають справжніх героїв.

Аніта Мироненко
голова Дніпрпетровської "Свободи"
ВО Свобода Спецвипуск газети №5 Грудень, 2009

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх