,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Росія і НАТО домовилися співпрацювати у військовій сфері
  • 4 декабря 2009 |
  • 23:12 |
  • Batman |
  • Просмотров: 23993
  • |
  • Комментарии: 4
  • |
0
Росія і НАТО домовилися співпрацювати у військовій сфері

Сьогодні, 4 грудня, під час міністерського засідання Ради Росія-НАТО були схвалені три документи, у тому числі - робочий план на 2010 рік, що має на увазі активізацію військової співпраці.

"Ми домовилися про спільний план дій на 2010 рік, включаючи відновлення нашої військової співпраці", - заявив генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен на прес-конференції після закінчення зустрічі.

Він також навів приклад спільних загроз, з якими Москва і Альянс повинні боротися спільно, згадавши теракт з підриванням Невського експреса 27 листопада. "Це приклад тих спільних погроз, з якими зіштовхується Росія, і зіштовхуємося ми (країни НАТО), і яким ми повинні протидіяти спільно", - сказав Расмуссен.

У свою чергу, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що вважає перспективною співпрацю Росії і НАТО у військовій сфері. "Відкриваються непогані можливості для просування взаємодії з НАТО у військово-технічній сфері, перш за все, з модернізації вертольотів типу МІ. Така співпраця взаємовигідна. Ми відзначаємо корисність прийнятого рішення", - сказав глава російського МЗС.

При цьому він зазначив, що Москва, відновивши повноцінну співпрацю з Альянсом, не ухиляється від обговорення гострих питань. "Це і плани розширення альянсу, і доля режиму контролю над звичайними озброєннями в Європі, і просування військової інфраструктури до російських кордонів. Ми детально виклали наші піклування. Сподіваємося на те, що партнери їх почули", - сказав міністр, додавши, що особлива увага в ході переговорів була приділена тим ризикам, які пов’язані з постачаннями зброї до Грузії, які тривають і нині.

Також Лавров зазначив, що подальший розвиток співпраці Росії з НАТО залежатиме від відповідності стратегічної концепції Північноатлантичного альянсу Статуту ООН.

"Подальший розвиток нашого партнерства з НАТО в значній мірі залежатиме від того, як піде робота над стратегічною концепцією альянсу. У нас вже налагоджений діалог по цій темі - в січні наступного року деякі з "групи мудреців", які допомагають цю концепцію підготувати, відвідають Російську Федерацію. Ми чекаємо їхнього приїзду. В цілому ми вважаємо, що в стратегічній концепції будуть правильно викладені ті ситуації, в яких альянс планує застосовувати силу. І критерій тут один - відповідність таких дій статуту ООН", - сказав Лавров.

Крім того, він запропонував розглянути питання можливої участі Росії у плануванні міжнародних політичних заходів в Афганістані. "Було б корисно, говорячи не про військове планування, а про стратегічне, політичне планування тих кроків, які міжнародне співтовариство може зробити, аби допомогти афганцям скоріше позбавитися від зовнішньої опіки і взяти долю в свої руки - ось в такого роду плануванні, я думаю, абсолютно необхідна участь Росії і цілої низки інших держав, перш за все, сусідів Афганістану", - сказав Лавров.

Нагадаємо, сьогоднішнє засідання Ради Росія-НАТО стало першим з часів серпневого конфлікту на Кавказі. Зустріч пройшла успішно - сторонам вдалося підписати усі заздалегідь підготовлені документи.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх