,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other

ups-smart.ru

Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Герман замітає сліди до Межигір’я на всіх телеканалах
0
Народний депутат Ганна Герман «пресує» телеканали з метою заблокувати будь-яку інформацію про крадіжку лідером Партії регіонів Януковичем-Межигірським однойменної території в 140 гектарів у Київській області.

Відомості про це прес-служба БЮТ отримує з різних джерел. Ганна Герман та інші впливові регіонали обробили вже всіх власників телеканалів, продюсерів та редакторів.

Табу на цю тему свободословолюбива пані Герман вимагає не лише у випусках новин, але і навіть в політичних ток-шоу. Ведучих „ласкаво просять” не ставити питання про Межигір’я самим, а в разі, якщо воно поставатиме з ініціативи інших – перемикати увагу аудиторії на якісь інші, приємніші для Віктора Федоровича теми.

Такий тиск, уповноважена заявити прес-служба БЮТ, пояснюється тим, що розмови про Межигір’я надто негативно впливають на психологічний стан Януковича.

В БЮТ сам факт наявності у людини подібної емоції вважають позитивним і сподіваються, що дискомфорт у лідера ПР викликаний все ж таки соромом за вкрадене, а не страхом за те, що рано чи пізно він таки муситиме повернути державі привласнений шмат Київської області - трохи менший за Монако, але в чотири рази більший за Ватикан.

Завіса мовчання, що склалася навколо Межигір’я, порушує право виборців на інформацію. Вони повинні знати, що Янукович, пройшовши шлях від дрібного хулігана до великого політика, став цікавитися винятково крупними справами. За дві прем’єрські ходки Янукович привласнив для себе Межигір’я, а для близьких друзів – „Криворіжсталь”, „Дніпроенерго” та запаси вуглеводнів всього Чорноморського шельфу. Навряд чи держава витримає Президента з такими апетитами.

Межигір’я – безпрецедентний навіть для України випадок вирішення житлової проблеми однієї людини. В Україні немає нікого, хто б подібно цьому латифундисту облаштувався з таким розмахом – та ще і державним коштом.

http://www.byut.com.ua/news/403.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх