,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Прем'єр-міністру Словакії Роберту Фіцові подарували на дорогу до Москви червоне Жигулі з проханням не повертатися
-1
Автомобіль ВАЗ-2105 червоного кольору з написами "Я автомобіль червоного Роберта", "На Москву" та "Пристойні люди святкують, більшовики тікають" подарували прем'єр-міністру Словакії Роберту Фіцові Християнсько-демократична молодь Словакії (ХДМС).

Прем'єр-міністру Словакії Роберту Фіцові подарували на дорогу до Москви червоне Жигулі з проханням "Не повертайся".


"Через повагу до жертв комунізму прем'єр-міністру слід було залишитися в Словакії. Якщо він відмовиться прийняти автомобіль, ми йому доставимо його аж до дому", проголосив голова християнської молоді Мартін Крайчовіч.

Такою акцією ініціатори хочуть публічно засудити ставлення прем'єр-міністра до подій листопаду 1989 року. "Замість того, щоб прийняти участь в святкуванні річниці в Словакії, [Фіцо] швиденько тікає до Москви, що ж вважаємо провокацією та образою усіх пристойних людей, котрі ризикуючи навіть власним життям вибороли нам свободу", говорить Крайчовіч.

На думку молодих християнський демократів пристойні люди 17-го листопада святкують, а більшовики, не випадково, тікають до Москви. "Тому Християнсько-демократична молодь Словакії дарує йому [Роберту Фіцові] ось це Жигулі, щоб він на ньому відправлявся до Москви та більше не повертався", додали.

За метеріалами Pravda.sk та Slovak News Agency.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх