,


Наш опрос
Хотели бы вы жить в Новороссии (ДНР, ЛНР)?
Конечно хотел бы
Боже упаси
Мне все равно где жить


Показать все опросы
Other

Качественная печать фотографий. Любые размеры. Заказ онлайн
printmephoto.ru

Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Василь Противсіх: колгоспник Лукашенко став президентом, чим я гірший?
0
- Мені дорікали, що я був комуністом і на Різдво приймав секретаря ЦК. Так, був, і цього не цураюся. Я один раз був в одній партії і більше нікуди не вступив. Не так, як інші – скачуть з партії в партію, немов зайці по капусті.

Враховуючи стійку соціологічну тенденцію зростання рейтингу віртуального кандидата «проти всіх», варто було сподіватися, що хтось забажає матеріалізувати цю віртуальність, здобуваючи з неї реальні дивіденди популярності. І цей матеріалізований і навіть олюднений alter ego не змусив довго чекати зі своєю появою. Ще кілька днів тому він називався Василем Гуменюком – президентом Івано-Франківської Торгово-промислової палати. Нині він вже Василь Противсіх – кандидат у президенти України. Ця таємнича людина погодилася дати ZAXID.NET ексклюзивне інтерв’ю.- Як давно Ви прийняли рішення змінити прізвище? І що стало цьому причиною?

- Я задумав це зробити півроку тому. Вісімнадцять років (увесь період незалежності) спостерігаю, як Україну затягують у прірву. І розумію, хто це робить: різні політики, Верховна Рада, Президент, - ті, хто проти народу. І це розумію не я один: багато людей налаштовані проти всіх. Та ми, українці, ніяк не наважимося стати на сміливий шлях. А мені просто ввірвався терпець. Я проти всіх – і проти Я, і проти Ю.- Коли Ви подали документи на зміну прізвища?

- Давно, три місяці тому.- Чи зміна прізвища якось пов’язана із Вашим рішенням взяти участь у президентських виборах?

- Тільки з цим і пов’язана. Я не цураюся свого прізвища. Я родом з Івано-Франківської області, зі села Олешків, з роду Гуменюків. Я ніяк не міг пробитися у цю президентську гонку серед розкручених Яценюків, Тимошенків, Симоненків та Януковичів. Соціологи кажуть, що сьогодні проти всіх понад 35% виборців, і ще понад 15% не визначилися. Тож я зробив те, на що не наважився ніхто: став на такий сміливий шлях.- Ви вірите у свою перемогу на президентських виборах?

- Я вірю передусім у здоровий ґлузд наших українців. А так кожен, хто пише заяву на кандидата в президенти, вірить у свою перемогу.- Однак якось незвично жити в країні, прізвище президента якої – Противсіх…

- Не хвилюйтеся! Після перемоги у першому турі я знову зміню прізвище, знову стану Гуменюком.- І все-таки, все це дуже схоже на піар-акцію…

- Це не піар. Мені що, окрім піару, нічим займатися? Піар – це коли чиновники влаштовують на Майдані ток-шоу, виступи різних артистів. Ви подивіться: в країні епідемія, а прем’єр збирає на Майдані 200 тисяч людей. Ось це – піар. Я ж просто привертаю до себе увагу однодумців. А їх – ще раз кажу – не так вже й мало.- А чому Ви вирішили, що виборці віддадуть свої голоси за Вас?

- Я знаю, що люди хочуть змін, а я наголошую на тому, що я прихильник радикальних змін. При владі одні і ті ж політики. А треба зробити насамперед сильну економіку, а потім уже політику. Я виступаю за диктатуру Закону. Пригадуєте, 15 років тому на виборах в Білорусі переміг директор колгоспу Лукашенко. Я пройшов шлях від сільського голови до Кабінету Міністрів і зовсім не гірший від Лукашенка. Треба реально дивитися на речі та життя.- До речі, про реалії життя. З 1984 по 1991 рік Ви були головою міста в Яремчі. Перше демократичне скликання міської Ради звільнило Вас з цієї посади…

- Мені дорікали, що я був комуністом і на Різдво приймав секретаря ЦК. Так, був, і цього не цураюся. Я один раз був в одній партії, і більше нікуди не вступив, не так, як інші – скачуть з партії в партію, немов зайці по капусті. Ще казали, що моя дружина – «москалька». А її батьки – родом з Хоружівки, Ющенківської малої Батьківщини. Що ж до куті з секретарем ЦК, то це ж богоугодне діло – навернути комуністичного лідера у християнство. А за роки свого головування в Яремчі я зробив багато і тим періодом свого життя навіть пишаюся.- Тепер у виборчому бюлетені буде спеціальна позиція «проти всіх», і окремо «Василь Противсіх». Можливо, Ви це затіяли, щоб збити з пантелику виборців?

- Я нічого не «затіював», нікого заплутати не хотів і не збираюся. Я не схожий на такого, я – відповідальна людина. Я проти всіх, хто реєструється кандидатами. Тому я не реєструвався на початку: хотів переконатися, що ті, хто реєструється постійно, будуть у списку. Але вони не в змозі навести лад. Не хочу говорити гучних слів, але ось як демократію розуміє Василь Гуменюк: це найвищий ступінь організованості життя в державі, де кожен знає своє право, місце і несе відповідальність.- У Вас є команда?

- Мене часто про це запитують. Так, є. Прем’єр-міністром я б призначив, і став би на коліна, і благав би, свого вчителя і наставника Вітольда Фокіна, а головним консультантом із економічних питань - Віталія Масола. Міністром фінансів хотів би бачити Віктора Пинзеника (В.П.Пинзеник у розмові з кореспондентом ZAXID.NET дуже здивувався такому «призначенню». Виявляється, Вікторові Михайловичу невідоме ні прізвище Противсіх, ні Гуменюк, - автор). Наше завдання - повернути ВВП на рівень 1989 року.- В одному з інтерв’ю Ви заявили, що 2,5 млн застави Вам допомогли зібрати родичі. Чи можна зробити висновок, що Ви - з родини мільйонерів?

- Телевізійники неправильно передали інформацію. Я простий вихідець із села. А допомогли мені друзі, яких я маю від Праги до Німеччини. Односельці теж допомагали, і в Україні в мене теж багато друзів!Довідка ZAXID.NET

Василь Гуменюк народився 1946 року у селі Олежків Снятинського району Прикарпаття. Після служби в армії вступив до Львівського університету на юридичний факультет. Згодом працював інструктором Івано-Франківського облвиконкому, відтак головою Яремчанського міськвиконкому. Працював головою Івано-Франківської митниці. 2007 року був зареєстрований кандидатом у народні депутати України від виборчого блоку "КУЧМА" під номером №23.Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх