,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україна має відповісти на зміни у військовому законодавстві Росії
0
Україна має відповісти на зміни у військовому законодавстві Росії

За ситуації, коли Російська Федерація змінює свою військову доктрину, розширюючи умови використання ядерної зброї, Україні необхідно робити кроки у відповідь — чітко визначити свої інтереси і відстоювати їх. Про це сказав директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський у коментарі агенції «Лігабізнесінформ».

«У такій ситуації спрацьовує принцип, коли слабкість однієї зі сторін спокушає іншу, створює бажання збільшувати тиск і застосовувати силу. В даний момент це не загроза, а наростання загрози. А ми повинні чітко уявляти, що явно або неявно виражені претензії до України з приводу її територіальної цілісності, або дії Росії в Грузії, небажання йти з Придністров’я, і ті зміни в закон про оборону, коли Росія бере на себе обов’язок захищати своїх громадян за межами держави, це все створює умови, за яких Україна не те що відчуває себе в небезпеці, а повинна зробити щось у відповідь. Інакше, відсутність відповіді і провокує протилежну сторону і надалі підсилювати свою агресивність по відношенню до Києва».

«Зараз назріває необхідність ухвалення з боку України якогось кроку, який дасть зрозуміти, — ми не слабаки, ми за будь-яких умова відстоюватимемо свої інтереси. Якщо наші інтереси чітко не виражені, не підтримані якимись діями, це власне і дозволяє іншій стороні йти далі таким шляхом і продовжувати втілювати свої інтереси всупереч нашим. Проводити сильну політику — ось це і може стримати протилежну сторону, і це те, що у нас відсутнє», — сказав Микола Сунгуровський. «Інакше ніколи жодного компромісу інтересів не буде. Тоді і знижується роль дипломатії в забезпеченні миру і усуненні передумов військових загроз або військових конфліктів. Коли таких інтересів немає або вони не діють — тоді і з’являється сила», — додав він.
[img]http://http://razumkov.org.ua/ukr/expert.php?news_id=1734[/img]

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх