,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Украинская Армия. Главное управление разведки.
  • 12 сентября 2009 |
  • 09:09 |
  • bayard |
  • Просмотров: 59649
  • |
  • Комментарии: 11
  • |
0
Уважаемые товарищи!


В соответствии с Указом Президента Украины от 7 сентября 1992 года № 462/92 “Об Управлении военной стратегической разведки Министерства обороны Украины” в составе Министерства обороны Украины был создан разведывательный орган стратегического уровня. Эта дата стала началом летописи военной разведки независимой Украины.

Учитывая заслуги военной разведки перед государством, с целью поддержания на высоком уровне престижа военной службы в разведывательных подразделах, приказом Министра обороны Украины от 1 июня 2007 года № 302 установлен профессиональный праздник – День военной разведки Украины.

За непродолжительный в историческом измерении период военная разведка прошла непростой путь становления и развития и сегодня занимает главное место в системе обеспечения национальной безопасности и обороны нашего государства.

Продолжая славные боевые традиции разведчиков старших поколений, личный состав ГУР МО Украины демонстрирует высокий профессионализм, настойчивость, самоотверженность и ответственность, прилагает усилия для качественного и своевременного выполнения задач по защите национальных интересов Украины.

По случаю профессионального праздника – Дня военной разведки Украины – от всего сердца желаю всему личному составу и ветеранам военной разведки крепкого здоровья, семейного благополучия, профессионального роста, счастья, мира и успехов в ответственном деле обеспечения национальной безопасности нашей Родины!

Слава Украине!

Слава военной разведке Украины!


Начальник Главного управления разведки
Министерства обороны Украины
генерал-лейтенант В.И.ГВОЗДЬ4 вересня, з нагоди 17-ї річниці з дня створення воєнної розвідки України, у Києві, у Центральному будинку офіцерів ЗС України відбулися урочисті збори.

В урочистостях взяли участь Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Ющенко, тимчасово виконуючий обов’язки Міністра оборони України Валерій Іващенко, керівний склад, військовослужбовці та ветерани вітчизняної воєнної розвідки.

З професійним святом воїнів-розвідників привітав Глава Української держави.

– Воєнна розвідка завжди була, є і, я переконаний, завжди буде взірцем патріотизму, вірності Україні та своєму обов’язку. Надзвичайно високо ціную зусилля Головного управління розвідки Міністерства оборони України, кожного військовослужбовця і працівника воєнної розвідки, – зазначив Віктор Ющенко.

Від імені Української держави він подякував військовослужбовцям, працівникам та ветеранам воєнної розвідки за віддану службу Україні, високу якість роботи.

– Без вашої праці, без успішної протидії загрозам і викликам національній безпеці не можна говорити про безпечне життя кожного громадянина України чи держави. Ваша зброя – це передусім інтелект, здатність діяти на випередження, вміння завчасно прогнозувати виклики і загрози національній безпеці, - наголосив Віктор Ющенко.

Він також високо оцінив заслуги, які уможливлюють успішну участь у миротворчих операціях і міжнародній боротьбі з екстремізмом, тероризмом, незаконним обігом зброї.

- Особливою є ваша активна участь у роботі зі звільнення українських громадян з піратського полону. Ваші дії свідчать про те, що українська воєнна розвідка – це зріла і повноцінна структура із значним потенціалом, яка здатна вчасно реагувати на всі виклики сучасності, – підкреслив у своєму виступі Президент України.

За словами Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, сьогодні, у нових зовнішніх умовах, необхідно бути готовими до будь-якого розвитку подій як на кордонах України, так і в широкому міжнародному контексті. У зв’язку з цим, Глава держави поставив перед воїнами-розвідниками кілька виняткових завдань.

– По-перше, ви повинні мобілізувати усі необхідні засоби, щоби забезпечити якісні прогноз і гарантування випередження подій, що можуть нести реальну загрозу нашій державі, цілісності і недоторканості наших кордонів. По-друге, йдеться про постійний моніторинг, прогноз безпекових процесів у нашому регіоні. По-третє, продовження напрацьованого курсу України з євроатлантичної інтеграції і забезпечення нашої активної участі у заходах з формування і розвитку стратегії безпеки у Європі. По-четверте, постійний супровід і сприяння нашій участі у миротворчих операціях Організації Об’єднаних Націй, забезпечення найтіснішої співпраці із закордонними партнерами у протидії глобальним і регіональним викликам безпеки включно з проблемою піратства, сепаратизму чи екстремізму. По-п’яте, особливу увагу звертаю на необхідність зміцнення захисту безпеки і здоров’я наших громадян за кордоном, в тому числі протидії торгівлі людьми, – наголосив він.

Крім того, Президент України поставив перед представниками воєнної розвідки завдання щодо налагодження нових ефективних форм співпраці з провідними країнами світу, які посилюватимуть здатність України реагувати на відомі і новопосталі загрози.

– У свою чергу, ми будемо посилювати ваші технічні можливості, здійснювати заходи для подальшого якісного оснащення, що вже успішно триває декілька років. Упевнений, що всі важливі завдання, які ставить перед вами держава, будуть вами з честю виконані. Вірю у ваш високий професіоналізм, знання і вашу відданість Україні! – підкреслив Віктор Ющенко.

На завершення свого виступу Верховний Головнокомандувач ЗС України побажав усьому особового складу Головного управління розвідки, кожному ветерану воєнної розвідки міцного здоров’я, щастя і добра.

В рамках урочистостей було оголошено текст Указу Президента України від 3 вересня 2009 року щодо заснування емблеми розвідувального органу Міністерства оборони України – Головного управління розвідки Міністерства оборони України – та затвердження опису і малюнку емблеми.

За вагомий особистий внесок у справу захисту державних інтересів України, зразкове виконання службових обов’язків Указом Президента України кільком представникам Головного управління розвідки Міністерства оборони України були присвоєні генеральські звання.

Також за сумлінне служіння Україні, бездоганну військову службу, високий професіоналізм, виявлений під час виконання спеціальних завдань та з нагоди 17-ї річниці воєнної розвідки України великій групі офіцерів-розвідників було вручено Подяки від Президента України.

На завершення перед учасниками урочистих зборів зі святковою концертною програмою виступив Академічний ансамбль пісні і танцю МВС України.-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх