,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Опитування: Мешканці країн НАТО стурбовані політикою Росії щодо України
  • 11 сентября 2009 |
  • 15:09 |
  • Batman |
  • Просмотров: 27474
  • |
  • Комментарии: 74
  • |
0
Опитування: Мешканці країн НАТО стурбовані політикою Росії щодо України

Серед громадян США та країн ЄС - союзників по НАТО - зростає занепокоєння у зв'язку із "поведінкою Москви щодо її сусідів".

За даними опитування, більшість висловлюються за надання допомоги Україні та Грузії у сфері безпеки з боку ЄС, НАТО і США.


Про це свідчать результати опитування на тему Підтримка лідерства США стрімко зростає в Європі, розміщені у розділі, присвяченому Ірану та Росії. Опитування проведене в рамках проекту Трансатлантичні напрямки 2009 року, організованого German Marshall Fund (США) і Compagnia di San Paolo (Італія).

Зокрема, у звіті вказано, що "поведінка Москви щодо її сусідів є предметом занепокоєння серед громадян країн-членів Альянсу".

"Найбільш занепокоєні мешканці Нідерландів (78%) і США (78% з 35%" дуже стурбовані). Менш стурбовані болгари (40%)", - йдеться у документі. При цьому в усіх країнах, за винятком Польщі, кількість громадян, які стурбовані, зросла порівняно з 2008 роком", - йдеться у висновках.

Відповідно до опитування і європейці, і американці висловилися за "надання протидії російському впливу".

"Семеро із десяти європейців (70%) висловилися за надання Європейським Союзом допомоги у сфері безпеки таким, що з'явилися демократіям, як Україна і Грузія. Більшість американців (68%) вважають, що Вашингтон повинен вжити аналогічні дії. Переважна більшість (62%) у країнах - членах НАТО (ЄС та Туреччини) і 66% американців висловлюються за надання такої ж допомоги з боку НАТО", - констатується у документі.

Опитування було проведене у США та 12 європейських країнах - Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Нідерландах, Польщі, Португалії, Словаччині, Іспанії, Туреччині, Румунії та Болгарії. Було опитано більше ніж 13 тис. осіб. Опитування було проведене по телефону в усіх країнах, окрім Польщі, Словаччини, Туреччини, Болгарії та Румунії, де опитування здійснювали за допомогою особистого інтерв'ю.

Опитування відбувалося з 9 червня до 1 липня 2009 року. У кожній країні було опитано як мінімум 1 тис. чоловіків і жінок старших за 18 років. Похибка вибірки 3%.

Опитування ініційоване German Marshall Fund (США) і Compagnia di San Paolo (Італія) за підтримки Fundacao Luso-Americana (Португалія), Fundacion BBVA (Іспанія) і Tipping Point Foundation (Болгарія).

Як повідомлялося, 47% опитаних у серпні Аналітичним центром Юрія Левади росіян погано і дуже погано ставляться до України.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх