,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Хочу зробити Україну сильною державою
  • 29 августа 2009 |
  • 22:08 |
  • bayard |
  • Просмотров: 23762
  • |
  • Комментарии: 13
  • |
0
Серйозний економіст, потужний менеджер, який реалізував не один успішний фінансовий проект, фахівець, з котрим звикли рахуватися, колишній віце-прем’єр, народний депутат та голова Нацбанку України. Усе це про Сергія Тігіпка. Сьогодні він вирішив повернутися в політику та боротися за пост Президента. Знає, як переламати ситуацію, подолати кризу в Україні та зробити державу по-справжньому сильною. Своїми думками та планами політик Сергій Тігіпко поділився з регіональними журналістами.

Про президентські амбіції
“...У політиці слід ставити перед собою максимальну ціль. Мені дуже не подобається те, що сьогодні відбувається в країні. Просто спостерігати не можу, хотілося б впливати на процеси. Впевнений, потрібні нові політики — конструктивні, молоді, професійні.
Я поки самовисуванець, вирішив не ставати до партійних лав, хоча нині вже є кілька партій, які готові мене підтримувати”. Скоро створюватиму власну політичну силу. Це буде партія європейського зразка, а не політичне угрупування довкола «розкрученої» особистості.

Про вихід з кризи
“...Криза — це погіршення економічних умов. Першою реакцією має бути вивчення ринків та визначення дієвих кроків. А в нас і досі навіть програми антикризової немає. На внутрішньому ринку ситуацію могла б виправити дерегуляція економіки — популярний метод, проти якого можуть виступати лише бюрократи, бо для них це означатиме менше хабарів у кишеню. Потрібно розв’язати руки малому та середньому підприємництву, дати чіткі правила гри, спростити оподаткування, запровадити кредитування імпортозаміщуваних підприємств та тих, що орієнтовані на експорт. При цьому кредитні кошти не повинні витікати на ринок. Потрібна чітка економічна стратегія. В останні роки ми ведемо лише поточні справи і жодного кроку в стратегічному напрямі. Не треба плутати політику та економіку”.

Про регіональну політику
“...Прийде час, і Україна перейде до реального федералізму. Але поки зарано. У регіонах є бажання працювати та ставати кращими, але федералізм – серйозна зброя і може статися так, що місцеві олігархи, князьки почнуть по шматку «відгризати» від держави. На мою думку, потрібно поступово запроваджувати певні елементи фінансового федералізму. Необхідно чітко визначитися, яку частину фінансів залишати на місцях і яку відповідальність при цьому закріпити за місцевими адміністраціями. Це буде серйозним стимулом для них. Без ініціативи 12-ти тисяч місцевих лідерів нам не обійтися. Але, перш за все, потрібна висока політична культура й сильний Президент, прокуратура, щоб контролювати фінансові потоки.

Про корупцію
“...Щоб подолати корупцію, потрібна політична воля. Як можна говорити про бандитів у тюрмах і закривати очі на те, як розтягують державу «любі друзі». Порушників потрібно карати. Якщо є політична воля, це нескладно зробити”.

Про зовнішню політику
“...Два ключових поняття для зовнішньої політики: прагматизм та економізація. Не прогинатися під чиїмось тиском, не чекати чудес від когось, а керуватися тим, що вигідно для нашої держави, в усьому шукати український інтерес”.

Про рейтинги та сильну державу
“...Сьогодні люди й на Заході, й на Сході налаштовані серйозно: вони не хочуть голосувати за тих, кого підтримували на минулих виборах. Потрібні нові обличчя. Нехай нікого не вводять в оману рейтинги, які сьогодні пишуть соціологи. Я не збираюсь бути «технічним кандидатом», бо я самодостатня людина з серйозними амбіціями. Я не буду нікому підігравати. Мені це нецікаво.
Під час попередніх виборів політики використовували лозунги, які розділяли українців. У мене інша позиція — без об’єднання ми не зможемо стати великою країною з сильною економікою. Все решта — популізм. Мені цікаво побудувати серйозну потужну державу. І можу це зробити досить швидко.

Про виборчі закони
“Нам рано було йти на закриті партійні списки. Це можливо, коли всередині самих партій є демократія та внутрішня конкуренція. Коли вони делегують у списки кращих. Потрібно переходити чи до відкритих списків, чи до змішаної системи. Особливо на місцевому рівні. Повністю втрачений зв’язок людини з депутатом, якого вона наймає на роботу в місцеву владу. Те ж саме стосується й закону про вибори мерів за один тур. Тільки ледачий не обереться. Треба виставити 10-15 технічних кандидатів, щоб вони розтягнули голоси, після цього навіть зі своїми 20% голосів перемагаєш. Жодної конкуренції й ніякої відповідальності”.

Про команду
Я не прагну будь-що залучити до своєї команди розкручених політиків. Ні за ким бігати не буду. Натомість шукатиму молодих, цікавих, талановитих, професійних людей. Їх багато є і в регіонах також. Не на ключових посадах, але на другому, третьому рівні влади. Створювати команду – моя спеціальність. Скоро ви побачите мій «золотий резерв». Свого часу я організовував «ПриватБанк», мені казали: куди ти йдеш, у Дніпропетровську вже є 13 банків. А через 5 років він був третім на ринку.

Про родину
“...У мене другий шлюб. Маю четверо дітей. Наймолодшому синові - 10 місяців. Роботи у дружини вистачає, але вона мене підтримує. Добре знає: якщо я до чогось іду, краще не заважати, а допомагати. Сім’я — моя найнадійніша підтримка.

Про захоплення
“П’ять разів на тиждень я займаюся спортом. Розумію, щоб досягти успіху, потрібно докладати чимало зусиль, а значить, необхідні сили та здоров’я. Багато читаю. Дуже люблю арт-хаусне кіно. Серйозні фільми, невідомі широкому загалові, але вони звернені до душі, змушують змінюватися. Я підтримую чотири фестивалі арт-хаусного кіно в Україні”.

ссылка

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх