,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other

eaton-powerware.ru

Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Путін: Ми не використовуємо свої енергопотоки у відносинах з іншими країнами
  • 10 мая 2009 |
  • 12:05 |
  • Batman |
  • Просмотров: 25938
  • |
  • Комментарии: 6
  • |
0
Путін: Ми не використовуємо свої енергопотоки у відносинах з іншими країнами

Голова уряду РФ Володимир Путін заявив про те, що Росія не використовує свої енергопотоки у відносинах з іншими країнами.

Про це Володимир Путін заявив в інтерв'ю японським ЗМІ напередодні візиту в Токіо.

Путін також переконаний, що перехід на ринкові відносини з країнами-споживачами і транзитерами вуглеводневої сировини - основна гарантія стабільності енергостосунків.

"Росія не використовує свої енергопотоки у відносинах з іншими країнами. Росія торгує своїми ресурсами, і ми хочемо торгувати цими ресурсами на ринкових засадах, за ринковими світовими цінами", - заявив прем'єр-міністр Росії.

"Є визнані міжнародні правила, і є визнана міжнародна формула визначення ціни як самого товару, так і транзитних послуг," - нагадав він.

"Протягом тривалого часу - 15 років Росія йшла назустріч своїм партнерам - колишнім республікам Радянського Союзу і продавала їм енергетичну сировину за цінами, які у кілька разів нижчі ніж світові. За цей час ми субсидували економіки цих країн на десятки мільярдів доларів", - пояснив Путін. Він підкреслив, що цей період закінчився.

"Потрібно переходити на ринкові відносини. І після відомих сумних і важких подій кінця минулого - початку цього року нам все-таки вдалося вийти на домовленості з Україною та зафіксувати ці домовленості в контрактних зобов'язаннях з обох сторін - що ми переходимо саме на ринкові відносини щодо ціни і щодо транзиту. Це найголовніша гарантія стабільності відносин у цій сфері", - сказав прем'єр РФ.

"Поставки йдуть без будь-яких збоїв. Досі наші українські партнери забезпечували необхідні платежі. У нас є домовленість, зафіксована в контракті. При першому ж збої у платежах наші компанії мають право вимагати 100-відсоткової передоплати. А якщо передоплати не буде, то ми маємо право скорочувати поставки", - нагадав Путін, висловивши надію, що до цього не дійде.

Він зазначив, що в Москві розуміють труднощі, з якими зіштовхуються економіки країн-споживачів. "Але всі країни забезпечують платежі. Ми розраховуємо, що це будуть робити всі без винятку партнери і в Західній, і в Східній Європі, і наші найближчі сусіди", - заявив Путін.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи зможе Японія отримувати стабільні поставки енергоресурсів з Росії, російський прем'єр відповів: "Навіть в умовах дуже напружених відносин у світі в період холодної війни Радянський Союз жодного разу ні на один день і ні на одну годину не припинив постачання енергоресурсів своїм споживачам, де б і куди б ці поставки не здійснювалися".

"Всі проблеми з нашими найближчими сусідами були пов'язані тільки з тим, що вони відмовлялися платити ринкову ціну за товар, і ставили умовою транзиту енергоресурсів нашим основним споживачам у Західній Європі зниження цін для себе", - пояснив Путін.

"Японія таких умов, наскільки я собі уявляю, ніколи нікому не виставляла. Японія завжди платить справедливу ринкову ціну. Японія - надійний партнер, і Росія буде для Японії не менш надійним партнером", - запевнив прем'єр-міністр РФ.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх