,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Яценюк може конкурувати з Януковичем та Тимошенко на виборах Президента
  • 9 февраля 2009 |
  • 22:02 |
  • Batman |
  • Просмотров: 57770
  • |
  • Комментарии: 14
  • |
0
Яценюк може конкурувати з Януковичем та Тимошенко на виборах Президента

У президентському рейтингу лідирують голова Партії регіонів Віктор Янукович і прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, а екс-спікер Арсеній Яценюк може скласти їм конкуренцію у зв'язку із зростанням його популярності.

Про це свідчать результати опитування, проведеного фахівцями компанії Research & Branding Group.
Як повідомив у понеділок на прес-конференції в Києві соціолог холдингу R & B Group Євген Копатько, озвучуючи результати опитування, лідерами президентського рейтингу залишаються Янукович із 21% підтримки респондентів і Тимошенко, за кандидатуру якої на пост глави держави готові проголосувати 17,7% опитаних.

Електоральну базу Януковича традиційно складають південно-східні області (33%), Тимошенко - центральні та західні (по 27%), Яценюка - західний регіон (21%), де він конкурує з Тимошенко, а також центральна частина країни, де він складає конкуренцію Януковичу.

"Враховуючи динаміку зростання популярності Яценюка, він може скласти конкуренцію", - зазначив Копатько, підкресливши при цьому, що у екс-голови Верховної Ради 11% підтримки респондентів.

При цьому 10,2% опитаних заявили про те, що не мають намір голосувати на президентських виборах. Проти всіх на виборах глави держави готові проголосувати 13,6% респондентів.

У разі проведення парламентських виборів безумовними лідерами електоральних симпатій є Партія регіонів (22%) та Блок Юлії Тимошенко (18%). Подолали б виборчий бар'єр КПУ (5,5%) та Блок Литвина (5%).

Копатько зазначив, що рейтинг найбільших політичних партій (Партії регіонів і БЮТ) у цілому відповідає рейтингам їх лідерів. Електоральною базою Партії регіонів залишається південний схід (34%), а БЮТ - центральна і західна частини країни (по 28%).

Також соціолог звернув увагу на те, що всі провідні державні і політичні діячі України на сьогоднішній день мають негативний баланс особистого рейтингу (співвідношення позитивних і негативних оцінок діяльності).

Лідерами позитивних оцінок, згідно із опитуванням, став Яценюк (33%), спікер парламенту Володимир Литвин (26%), Янукович (24,5%) і Тимошенко (24%).

Лідером антирейтингу став президент України Віктор Ющенко. У цілому негативно оцінюють його діяльність 77,2% респондентів, а позитивно - тільки 7,5% опитаних.

Опитування проводилося з 20 по 30 січня 2009 року методом особистого інтерв'ю у 24 областях України та в Криму. Опитано 2077 респондентів, середня похибка вибірки становить 2,2%.

Як повідомлялося, якби вибори Президента України відбулися найближчої неділі, то лідер Партії регіонів Віктор Янукович набрав би найбільшу кількість голосів.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх