,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Кораблі ЧФ РФ повернуться із Кавказу у Севастополь завтра
0

Кораблі Чорноморського флоту Російської Федерації, що брали участь у конфлікті в Грузії, попередили про своє повернення у Севастополь як того вимагає указ Президента України за 72 години. Вже 22 червня вони повернуться у Крим.

Про це під час брифінгу заявив перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Степан Гавриш.

"Зараз 4 кораблі ЧФ повідомили про те, що вони 22 числа зайдуть на свою базу в Севастополі", - сказав він.

Заступник Богатирьової повідомив, що кораблі ЧФ РФ попередили про своє повернення за 72 години, як це передбачено в указі Президента про порядок пересування ЧФ Росії по території України.

Як повідомлялося, 13 серпня Президент України Віктор Ющенко своїм указом затвердив рішення РНБО про перетин держкордону України військовослужбовцями, військовими кораблями і літальними апаратами Чорноморського флоту Росії, який перебуває на території України.

Того ж дня ще одним указом Віктор Ющенко увів у дію рішення РНБО Про ситуацію навколо пересувань, пов'язаних із діяльністю військових формувань ЧФ Росії поза місцями їх дислокації на території України, у якому затверджено порядок пересування ЧФ РФ по території України.

У свою чергу МЗС Росії назвало укази Президента України «антиросійським кроком», а заступник начальника Генштабу РФ генерал-полковник Анатолій Ноговіцин заявив, що указ Віктора Ющенка не є указом для ЧФ РФ.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх