,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Директорка лікарні у Дніпрі не планує припиняти голодування
0
Джерело: "Радіо Свобода"

Шевченко розповіла, що НСЗУ підписала із лікарнею договір на надання пакету послуг із медичної реабілітації дорослих та дітей з ураженням опорно-рухового апарату на 2 мільйона 367 тисяч гривень, за яким у квітні лікарні було перераховано 236 тисяч гривень.

Пряма мова: "236 тисяч – багато це чи мало? У нас на заробітну платню щомісячно йшло 1 мільйон 300 – 1 мільйон 500 тисяч гривень. А лікарня – це ж не тільки заробітна плата. Яка послуга "йде за пацієнтом"? Ну йде. Знання лікарів та руки медсестер і санітарок – це все, що зараз оплачується. А решта?".

Деталі: За її словами, заклад очікує на підписання додаткової угоди з НСЗУ на 10 мільйонів гривень, але поки, за її словами, з боку служби це "тільки наміри".

У НСЗУ повідомили, що лікарня загалом отримає 12 млн гривень – 2,3 мільйона гривень на "медичну реабілітацію дорослих та дітей з ураженням опорно-рухового апарату" і майже 10 млн на "медичну реабілітацію дорослих та дітей з ураженням нервової системи".

Шевченко заявляє, що персонал очолюваної нею лікарні мав намір підтримати її голодування, однак вона вмовила не робити цього.
pravda.com.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх