,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Хочеш жити у Крюковщині – продай собаку
+2
Днями у Крюківщині стався інцидент, що викликав бурю емоцій і коментарів серед мешканців району. Собака, яка нібито належить відомій телеведучій, напала на жінку і покусала. Коментатори негайно розділились на дві найбільші групи: одні вимагали приспати собаку, інші - хазяйку собаки. І лише поодинокі голоси марно намагалися докричатися до логіки і здорового глузду. От до цієї нечисленної групи хочу додати свій голос і я.
Перш за все слід сказати, що ця скандальна ситуація насправді є значно складнішою, ніж здається на перший погляд. Бо насправді пес не просто напав не на жінку - він спершу зчепився з іншим псом, а жінка спробувала їх розборонити і очікувано постраждала. Чому очікувано? Бо собаки - не люди. Їхня специфіка поведінки на інстинктивному рівні передбачає бої з іншими псами як засіб встановлення ієрархії, боротьби за територію і т.д. Відповідно, собаки БУДУТЬ між собою гризтися, якщо їх не дисциплінувати, не дресирувати, не виховувати. Хозяйка мала докласти зусиль для дресировки свого домашнього улюбленця, мала постійно контролювати його під час прогулянки і, зрештою, мала подбати про повідок та намордник, якщо вже з вихованням та контролем справитися не здатна.
Але не слід забувати, що відповідальність за інцидент разом з іншими має розділити і місцева влада. Крюківщина - достатньо крупне село. Судячи з численних новобудов, що безперервно виростають на околицях, Крюківщина не має особливих труднощів з тим, щоб виділяти під будівництво десятки гектарів землі. Виникає питання: невже так важко виділити з цього фестивалю земельної щедрості клаптик розміром в якихось пару “соток” і на спеціалізований майданчик для вигулу собак? Тим більше, що серед жителів новобудов неминуче будуть собаководи, а отже потенційно такі скандальні історії мають усі шанси повторитися? Б’юся об заклад, без ще одного магазину чи ресторану, що виросли б на цьому клаптику, Крюківщина не вимре.
І не треба тут розповідати про складнощі і непереборні бюрократичні перешкоди. У сусідньому Вишневому мер без зайвих розмов знайшов для собаководів ділянку і навіть допоміг знайти кошти на її обладнання. Окрім того, у Вишневому давно створений і діє притулок для бездомних тварин.
Тому меру Крюківщини повторити ці прості кроки може завадити лише відсутність бажання. І не вина собаки, що у мера Крюківщини такого бажання немає. Пес завжди виростає саме таким, яким ви його виховаєте.
Як, зрештою, і люди.

Олексій Головко
Отредактировал Korvin69 (4 февраля 2020)
Причина: ошибка

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх