,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


“Активізм” з великої дороги (Продовження)
0
Нещодавно я вже писав про так званих “активістів”, які організували три Київській облдержадміністрації здирницьку схему у сфері пасажирських перевезень. З того часу ці діячі часу не гаяли: вони створили нове громадське об'єднання і намагаються всіма силами завести його до системи громадського контролю (громадські ради, комісії) пасажирських перевезень при КОДА.
Однак і ми не сиділи склавши руки. Зібрана нами інформація дозволяє вести мову вже не лише про спроби “розвести” перевізників на гроші, а про цілком конкретну і підтверджену доказами корупцію та інші зловживання.
Мова йде про засновницю і лідера цієї групи “активістів”, що паразитує на перевізниках та пасажирах (але не тільки на них!), Людмилу Ющенко. Вона є засновницею кількох тематичних “антикорупційних” громадських організацій, що пасуться навколо КОДА. Але крім того вона є державним службовцем і її діяльність потрапляє під дію Закону України “Про запобігання корупції”.
Багато цікавого можна дізнатися вже навіть з декларацій про доходи Людмили Ющенко за останні роки. Наприклад, ще у 2015 році Ющенко скромно жила у Дніпрі, де ділила квартиру з батьком. Вона працювала у адміністрації Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і окрім 59 тис грн річної зарплатні та дрібних побічних надходжень інших прибутків не задекларувала. Декларація Ющенко за 2016 рік мало чим відрізняється від попередньої - дещо зросла зарплатня (74 тис грн) та й по всьому.
Однак у 2017 році в біографії Ющенко стався кардинальний поворот. Перш за все вона переїхала жити до м.Боярка Київської області, де в неї (увага!) виявляється квартира, не задекларована раніше. А ще у Ющенко несподівано з’являється квартира і у Києві, придбана ще у 2016 році. Придбана, але теж раніше не задекларована. Тобто ми маємо факт подання завідомо неправдивих свідчень декларантом. Водночас цікаво було б дізнатися, як людина з 74 тис грн річного доходу, без заощаджень чи продажу якогось майна, спромоглася купити квартиру у Києві за 232 тис грн і де взагалі в Києві існують квартири за таку ціну.
Разом з цією квартирою у Ющенко ніби нізвідки виникла земельна ділянка у Київській області, придбана ще у 2011 році (але чомусь не задекларована у обох попередніх деклараціях). І так само у неї ніби з повітря виникає автомобіль Volkswagen Polo, придбаний (але так само не задекларований!) у 2011 році.
І, найголовніше, згідно з декларацією за 2017 рік, Людмила Ющенко зробила перші заощадження, розміри яких перевищують її річний дохід держслужбовця (вона отримала посаду керівника середньої ланки в Міністерстві екології).
Звідки таке разюче “покращення життя вже сьогодні”? Все дуже просто: саме з 2017 року починається паралельна кар’єра Ющенко як громадської діячки - вона заснувала ГО “Всеукраїнський антикорупційний альянс”. Про це немає жодної згадки в її деклараціях, і це теж є подачею неправдивих свідчень.
Сама організація - порожня оболонка, формальність, що існує лише на папері і потрібна виключно для включення Людмили Ющенко до органів громадського контролю пасажирських перевезень при КОДА.
Тому сама вона у якості представника від цього ГО з лютого 2019 р. входить до складу комісії, яка перевіряє виконання перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів. А її подруга Ольга Білоусова у КОДА відповідає за підготовку тендерної документації для компаній перевізників.
Водночас Ющенко зі своїм ГО організовує “акції протесту” під КОДА під прапором боротьби проти зловживань. І при цьому сама ж представляє комісію, яка перевіряє перевізників на предмет цих самих зловживань. І при цьому працює на державній службі. Якщо це не конфлікт інтересів - то що?
Насправді схема, як я вже писав раніше, дуже проста. Участь у комісії дає Ющенко та її групі “активістів” можливість впливати на те, яка саме компанія-перевізник буде обслуговувати маршрут та шантажувати перевізників загрозою перевірок. А компаніям, що програли тендер, Ющенко допомагає судитися з КОДА, оскаржуючи тендери.
Ця її бурхлива діяльність хронологічно співпадає з різким необгрунтованим зростанням доходів, майнового стану та рівня життя. Наведених вище фактів досить для того, аби НАЗК розпочало повну перевірку Людмили Ющенко. А водночас з антикорупційними органами - і правоохоронні.

Олексій Бик

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх