,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Порошенко отримає вирок як державний зрадник: Степан Хмара
+2
“Україна наближається до моменту «Ч»: або Україна, якнайшвидше вирішить питання з антиукраїнською, антидержавною мафією, під назвою «Солідарність» на чолі з «хрещеним батьком» мафії, державним зрадником Порошенком і тоді врятуємо нашу державу від катастрофи, або українці будуть мляво спостерігати як вони планомірно здійснюють політику поетапної ліквідації Української держави!

Влада прискорено здійснює зачистку України від національно свідомих, патріотичних, суспільно активних громадян і організацій: заарештовані десятки патріотів, членів різних патріотичних організацій, добровольчого руху, проти яких фабрикуються кримінальні справи. І, нарешті, сьогодні масована атака на партію «УКРОП»: численні обшуки в партійних офісах і в помешканнях активістів партії у кількох містах України, викрадення одного з керівників партії Геннадія Корбана. Так, саме викрадення, бо затримання Корбана відбувалося у абсолютно протизаконній формі. І тут же прес-служба СБУ заявила, що Корбан причетний до створення злочинного угрупування . Це що за злочинне угрупування? Може партія «УКРОП»?

Вирисовується певний політичний ряд. Найперше – це те, що Порошенко назвав добровольців – найманцями. Потім пішла хвиля компрометації добровольчих батальйонів. Тепер взялися за політичні організації: «Свободи», Радикальної партії і сьогодні «УКРОПу».Банду Порошенка не так цікавить персонально Корбан, як організована опозиційна сила ««УКРОП».
Мета зрозуміла – зруйнувати організаційний патріотичний рух. Діють нахабно і протизаконно. Це яскраво ілюструє протизаконний обшук в квартирі народного депутата Бориса Філатова.

Розрахунок очевидний: очорнити, оббрехати патріотів і залякати тих, хто не вміє критично аналізувати. І найголовніше, в нинішніх подіях: план Путіна знищити форпост України на сході – Дніпропетровськ . План мінімум – не допустити перемоги Філатова на виборах мера міста. Бо Вілкул – це не просто мафіозний клан родини Вілкулів-Ахметова, Вілкул безпосередньо зав’язаний на Москву, як найактивніший член промосковської «п’ятої колони».

Стратегічний план Путіна, різко ослабити спротив народу, планам Порошенка на здійснення політики повзучої капітуляції України. Саме це і є причиною сценаріїв нинішньої поведінки влади – реалізація плану Путіна – Порошенка.
Українці не дрімайте! Боротьба має бути активною. Вона буде дуже нелегкою. Однак, всі маємо усвідомити, що центр зрадницької політики знаходиться в кублі Порошенка. І він має отримати вирок українського народу, як державний зрадник”, – написав Хмара.
Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх