,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Десять питань про УПА, котрі ставлять вату в тупик 0
  • 15 марта 2015 |
  • 15:03 |
  • veber |
  • Просмотров: 1108
  • |
  • Комментарии: 21
  • |
-9
1. Чому можна проводити спільні радянсько-німецькі паради (м. Брест, 1939 р.) і ділити Східну Європу на двох зі своїм союзником Гітлером (Пакт Молотова-Ріббентропа), бо це “геополітика”, а умовна співпраця з німцями Степана Бандери, який просидів війну в німецькій в’язниці, це “злочинне пособництво фашизму”?
2.
Чому можна проводити спільні радянсько-німецькі паради (м. Брест, 1939 р.) і ділити Східну Європу на двох зі своїм союзником Гітлером (Пакт Молотова-Ріббентропа), бо це “геополітика”, а умовна співпраця з німцями Степана Бандери, який просидів війну в німецькій в’язниці, це “злочинне пособництво фашизму”?
Чому радянська співпраця з Гітлером виправдовується Росією подальшої війною, а боротьба УПА проти німецьких окупантів “не рахується”?
Чому УПА – це нацисти? Тому що частини УПА, теоретично, проводили етнічні чистки населення? А більшовики, які проводили репресії за етнічним принципом, відправляли у заслання чеченців, кримських татар, розстрілювали поляків у Катині, а перед цим знищили українське селянство – ніяк не нацисти, а інтернаціоналісти? Або, може бути, проти радянських німців не було репресій? Про постанову ЦК ВКП (б) і РНК СРСР від 14 травня 1941 “Про виселення соціально-чужого елементу з республік Прибалтики, Західної України, Західної Білорусії і Молдавії” все знають?
Чому в тих регіонах, де «звірствувати» УПА і які «звільнила» Червона Армія, місцеві жителі ненавидять саме Червону Армію і ставлять пам’ятники УПА? Теж Держдеп винен?
Чому боротьбу сотен тисяч російських солдатів на боці Гітлера в РОА не вважають «громадянською війною»? Хоча, згідно з нинішньої кремлівської логіки, це відповідає поняттю “громадянська війна” – боротьба проти радянської хунти.
Чому вважається, що російські солдати воювали за Батьківщину, а не за більшовиків (але при цьому українські солдати в 2014-2015, нібито, воюють не за Батьківщину, а за Порошенка і Коломойського)? Чому Батьківщиною радянських солдат був весь СРСР, а Батьківщиною українських солдат має бути тільки їх рідне місто і, якщо не напали безпосередньо на Львів, то вони повинні там сидіти і чекати “армію Новоросії”? Чому сибіряки в 1941 році не сиділи в своєму Сибіру, а поїхали воювати на “чужу війну”?
Чому Росія не соромиться символів посібників Гітлера – а конкретно свого триколора і георгіївської стрічки?
Чому російські козаки в 2014-2015 роках в Україні користуються прапором пособника Гітлера Краснова?
Чому в 2014 році проблемою УПА, “волинської різанини” і тому подібного перейнялася саме Росія, котра від цього не постраждала, а не західноукраїнські поляки і євреї? Чому ні Польща, ні Ізраїль не стали виступати проти України? Чому росіян трагічні події на Заході України 70 років тому турбують більше, ніж численні злочини СРСР, наприклад, голодомор? Ах, «час був такий»? А чому цей «той час» не поширюється на УПА?
Чому російська кров, пролита в 1941-1945 в Україні, зобов’язує Україну зберігати вірність інтересам Росії, а українська кров, пролита під Сталінградом і Москвою, Берліном і Кеннігсбергом, взагалі нікого ні до чого не зобов’язує?

Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх