,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other

Шаля
shalya66.ru

Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Росія знову шокувала своєю жорстокістю: чоловік до крові побив дівчину заради перемоги в шоу
-2
Під час ефіру одного з випусків російського реаліті-шоу "Машина", один із учасників схопив дівчину та сильно вдарив її в обличчя, зламавши носа.

Дівчина, яка теж брала участь у шоу, поводила себе доволі задирливо. Вона стояла перед учасниками в одному червоному бікіні та протягом програми усіх провокувала: діями, рухами або словами.

Та це не було прямим порушенням правил гри, яка саме перевіряє людську витримку. Учасники шоу протягом 72 годин мають стояти, тримаючись за авто. Якщо вони не відпустять руки протягом усього часу, то автоматично стають власником автівки. Але чи достатньо морально для телевізійного шоу вони поводяться заради виграшу – це вже питання до творців проекту, пише The Daily Mail.

Судячи з побаченого, російський хлопець виявися не дуже витривалим, якщо дозволив собі брутально схопити дівчину за волосся, кинути на підлогу, вдарити кулаком в обличчя та кинути її стікати кров'ю. Після побаченого ведучий став вимагати викликати швидку, адже постраждала була перелякана та плакала від болю.

Відео вже спричинило великий резонанс у мережі.

Глядачі засуджують таку поведінку чоловіка відносно жінки, незалежно від її поведінки. Деякі ж вважають, що своїми діями дівчина заслужила на фізичне насилля та зламаний ніс.Більше читайте тут

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх