,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Скандал в “Кульку”: Михайло Поплавський обіцяє всіх здати
-3
Як стверджують у Міністерстві освіти, співаючий ректор створив приватний навчальний заклад, куди зараховував студентів з 1-го по 3-й курси і отримував від них оплату. А коли справа доходила до отримання диплома, то студентів переводили в державний вуз. МОН уже передає матеріали до Генпрокуратури. А в оточенні Поплавського обіцяють, що найближчим часом оприлюднять компромат на міністра, повідомляють Патріоти України з посиланням на Вести.

Підозрюють у шахрайстві

Підозрюють народного депутата і ректора Поплавського в тому, що він нібито організував паралельно державному університету культури свій приватний вуз – Київський університет культури (КУК). Куди і платили гроші студенти. До того ж його не існує ні по одній вказаній адресі – це виявилися адреси фізичних осіб. «Ми ще до кінця не розібралися, як саме відбувалося шахрайство, – каже міністр Сергій Квіт. – Здається, там існувала схема, коли вони навчалися до 4-го курсу в приватному вузі, а потім до диплома переводилися в державний». Як з’ясували «Вести», перевірку у вузі Генпрокуратура проводила з початку листопада – про це розповіли студенти.

У Поплавського поки ситуацію із закриттям не коментують, у вузі ніхто на телефонні дзвінки не відповідає. Але й просто так «співаючий ректор» здаватися не збирається. «Найближчим часом Михайло Михайлович особисто розповість багато цікавого про нового міністра, про те, що відбувається в міністерстві, про те, як відбираються ліцензії», – багатозначно пообіцяла помічниця Поплавського Валентина Дячук. У МОН до цього готові. «Поки від Поплавського не було жодних заяв чи претензій, але ми не виключаємо, що він буде пробувати оскаржити рішення», – говорить Сергій Квіт.

Студенти в паніці

Самі студенти, м’яко кажучи, в паніці. Багато хто з них (зокрема, контрактники) навчались у цьому самому приватному вузі і не знають, що їх чекає далі. «Я дзвонила в деканат, але там ніхто не відповів. Сиджу і не знаю, що робити. Адже я вчуся в цьому самому КУК. За перший семестр я заплатила і радію, що за другий ще ні», – говорить третьокурсниця Іванна. За її словами, з коледжу при Національному університеті культури її повинні були перевести в сам вуз. Однак перевели в приватний вуз – КУК.

«Про те, що я вчуся не в державному вузі, а в приватному, я дізналася, отримавши студентський. Методисти нас запевнили, що це нормально. Про те, що я зарахована в приватний вуз, особисто мені ніхто не повідомляв», – розповідає студентка.

Сергій Квіт запевняє, що якщо студенти дійсно існують в реальності, а не на папері, то вони можуть не хвилюватися: «Все просто будуть зараховані в державний вуз. Ніяких проблем із закриттям КУКа студенти не випробують».

Нагадаємо, університет Поплавського позбавили ліцензії.

Пруф

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх