,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ольга Бєлькова: Cпівавтором реформ в Україні стане молодь
  • 19 ноября 2014 |
  • 19:11 |
  • Daily |
  • Просмотров: 483
  • |
  • Комментарии: 0
  • |
-1
14 листопада у Києві відбувся Форум "Puttin the "U" in "E.U.", що проходить під егідою Громадської ініціативи "Реанімаційний Пакет Реформ" та Democracy Reporting International. Під час заходу були представлені позиції новообраних депутатів, представників АП та Кабміну, а також громадськості щодо вироблення чіткого плану впровадження першочергових реформ в Україні.

Ольга Бєлькова:  Cпівавтором реформ в Україні стане молодь


Виступаючи на секції Форуму “Конструктивна роль студентів/молоді у розробці та реалізації політичних реформ — сьогодні і до 2020 року“, народний депутат України Ольга Бєлькова (Блок Петра Порошенка) підкреслила, що студенти та молодь могли би стати каталізатором та учасниками реформ. Завдяки своїй енергійності та відданості, молодь може стати постійними “громадськими контролерами” уряду щодо необхідності реформування.

Цілком реальний сценарій, коли енергія громадянського суспільства, яка живила/рухала політичні реформи, поступово зникне після виборів до парламенту. Саме тому, так важлива креативна сила молоді, яка доповнює роль громадянського суспільства у досягненні звітності про результативність роботи влади.

Водночас, Ольга Бєлькова зазначила, що, на жаль, молодь є однією із найбільш незахищенних верств від обов’язкового негативного впливу цих реформ. Реформи економіки впливають на те, чи буде, в тому числі у молоді, робота. Молодь є найбільшим споживачем реформ і обов’язково повинна бути їх співавтором. Судова реформа важлива всім, а надто молоді, яка буде створювати свої компанії, жити в Україні, сподіваючись на об’єктивний судовий захист. Від децентралізації залежить те, чи буде у молоді можливість надати своїм дітям якісну освіту, медичні послуги та жити у розвинутих містах та селищах по всій Україні.

Втім, переважна частина реформ націлена на те, що їх позитивні результати стануть очевидні у перспективі від 5 років. Це означає, що саме сучасна молодь буде користуватися вигодами реформ.

“Молодь, яка активно бере участь у міжнародних програмах обміну (таких, як, скажімо, WorldWideStudies), могла би стати рушійною силою реформ та показати економічній та політичній еліті України механізми для втілення нових ідей”, - зазначила Ольга Бєлькова.

Ольга Бєлькова, котра була партнером бізнес-акселератора EastLabs і керівником благочинного проекту WorldWideStudies, куруючи стартапи та міжнародні проекти, з власного досвіду знає, що саме молодь є засновниками найбільш перспективних стартапів і інноваційних компаній. На переконання О.Белькової, якщо молодь конструктивна, то вона задає тон у суспільстві, є рушійною силою інновацій та реформ в усьому світі.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх