,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Майдан VS проросійські сепаратисти: порівняльна таблиця
-7
Що ж-розгорнуту відповідь на це питання я звів в таблицю, з якої видно, в чому принципові відмінності між цими двома ситуаціями. Звичайно ж, це узагальнена і, як наслідок, спрощена картина; завжди можна знайти приклади, які спростовують, типу «а от на такий-то хвилині такого-то відео учасник Майдану, коли в нього снайпери стріляли, матом лаявся» або «а ось там-то люди з “георгіївськими” стрічками допомогли побитому їх товаришами майданівцю встати на ноги». Але ці часності загальної картини не міняють. Термін «інсургенти» я спеціально вживаю як нейтральний і куди більш точний, ніж «сепаратисти», тому що сепаратисти-це ті, хто хочуть створити свою власну країну, а не увійти до складу чужої.

Отже, давайте порівняємо:

Цілі
Майдан ->Звільнення своєї країни від диктаторського корумпованого режиму; інтеграція з демократичними країнами Європи при збереженні державної незалежності
Проросійські інсургенти -> Повна або часткова окупація своєї країни іноземним диктаторським корумпованим режимом; поглинання антидемократичною країною з втратою незалежності.

Методи
Майдан ->Протягом перших місяців – виключно ненасильницькі, незважаючи на постійне жорстоке насильство, аж до тортур і вбивств, з боку влади (як офіційних силових структур, так і «тітушек»). Лише після цього, у відповідь на чергові зриви домовленостей і насильство над протестувальниками – перехід до силових дій. При цьому основним озброєнням протестуючих були палиці і «коктейлі Молотова»; вогнепальна зброя практично було відсутня. В основному коректне поводження з полоненими.
Проросійські інсургенти -> Насильницькі з самого початку; захвати адміністративних будівель, органів правопорядку, військових об’єктів людьми, озброєними армійською зброєю (автомати, гранатомети), захоплення і роздача прихильникам вогнепальної зброї. Вбивства, тортури, жорстокі побиття беззбройних опонентів, захоплення заручників, використання жінок і дітей як «живих щитів», знущання над полоненими.

Роль союзних іноземних держав
Майдан ->Підтримка на словах, на пізніх етапах – економічні санкції. Все це здійснюється у відкриту.
Проросійські інсургенти -> Ключова і насильницька. Військова окупація і анексія Криму з опорою на наявні і перекинуті туди іноземні війська, захоплення будівель та об’єктів іноземними десантниками і спецназом за тією ж схемою за його межами, засилання шпигунів і диверсантів, концентрація військ біля кордонів. Все це робиться при лицемірному запереченні приналежності бойовиків до армії і спецслужбам країни, яка їх засилає.

Національна ідеологія
Майдан ->Єдність української нації, всіх етносів і регіонів України; відсутність ненависті та дискримінації за національною ознакою
Проросійські інсургенти ->Розкол нації і держави, ненависть до всього українського, європейського, американського, російський фашизм, антисемітизм.

Мовне питання
Майдан ->Державна мова одна-українська, але при цьому ніхто не заважає говорити російською; російська мова часто звучала зі сцени Майдану, немає жодного випадку образ та насильства по відношенню до людини за те, що вона говорить по- російськи.
Проросійські інсургенти ->Ненависть і презирство до української мови, невизнання його за справжній мову, небажання чути і знати ніякої мову, крім російської.

Організація
Майдан ->Самоорганізація знизу ; офіційні політики швидше заважали, ніж допомагали ; доведених скільки-небудь масових випадків проплачених немає.
Проросійські інсургенти ->Протести інспіровані іноземною державою ; рядові учасники грають роль маріонеток, масовки і «живих щитів» при засиланні за кордону координаторів і бойовиках. Є численні випадки проплачених (хоча є й ідейні учасники ).

Підтримка населення, за даними опитувань
Майдан ->Більше половини в цілому по країні
Проросійські інсургенти ->12 % в цілому по країні, максимальні цифри – 33 % у Донецькій області та 41 % в Криму ( опитування проведено до окупації)

Інтелектуальний, культурний, творчий рівень

Майдан ->В цілому високий ; на Майдані працювала своя бібліотека, проводилися художні виставки, читалися лекції, гралися комедійні сценки, виступали музиканти і поети і т.п. Висока креативність, безліч дотепних плакатів і гасел, винахідливість у бойових умовах ( катапульти, вогняні барикади ).
Проросійські інсургенти ->В цілому низький, креативність нульова, власні ідеї відсутні, барикади – плагіат Майдану. Чимало учасників з кримінальним минулим.

Атмосфера
Майдан ->В цілому ввічлива і позитивна, часто навіть по відношенню до опонентів.
Проросійські інсургенти ->В цілому злісна і агресивна, постійний мат, погрози, фізична агресія.

Поведінка в захоплених будівлях
Майдан ->Підтримка порядку, прагнення мінімізувати можливий збиток
Проросійські інсургенти ->Вандалізм і мародерство, купи сміття

Пропаганда
Майдан ->В основному правдива, якщо не вважати неминучих в революційній ситуації неперевірених чуток.
Проросійські інсургенти ->Тотально брехлива, причому брехня генерується усією міццю пропагандистської машини іноземної держави.

Алкоголь
Майдан ->Сухий закон.
Проросійські інсургенти ->Активно вживається ; є також випадки вживання наркотиків.

Ставлення до радянської влади
Майдан ->Негативне.
Проросійські інсургенти ->Позитивне.
Висновки робіть самі.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх