,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ПУГАЧОВА Й ІНШІ РОСІЙСЬКІ АКТОРИ ЗАСТУПИЛИСЯ ЗА МАКАРЕВИЧА
-4
ПУГАЧОВА Й ІНШІ РОСІЙСЬКІ АКТОРИ ЗАСТУПИЛИСЯ ЗА МАКАРЕВИЧА

Низка російських політиків і діячів мистецтв закликала владу РФ не допустити цькування музиканта Андрія Макаревича, який засудив анексію території України.

За Макаревича заступилися, зокрема, мер Єкатеринбурга Євген Ройзман, політик і підприємець Михайло Прохоров, головний редактор видавництва "НЛО" Ірина Прохорова, актори Леонід Ярмольник, Лія Ахеджакова, Андрій Смірнов, співачка Алла Пугачова, письменниця Людмила Уліцкая, депутат Калінінградської обласної Думи Соломон Гінзбург та ін. Звернення розміщене на сайті радіо "Эхо Москвы".

"В інтернеті розгорнули справжнє інформаційне цькування відомого діяча культури, рок-музиканта, лідера групи "Машина часу" Андрія Макаревича. Вслід за поширенням відвертої брехні про нібито наявність у Макаревича бізнесу на українській території, в інтернеті у четвер, 27 березня 2014 року, було організовано псевдо-незалежний збір підписів за позбавлення Андрія Макаревича всіх державних нагород. Цей документ автори завбачливо розмістили на ресурсі, що не належить до російської юрисдикції (www.change.org), оскільки російське законодавство жорстко карає за такі висловлювання", – йдеться у зверненні.

"У розміщеній у мережі петиції відомого музиканта звинувачують у "підбурюванні до вбивства людей", а самого Андрія Макаревича називають "пособником фашистів", – додають автори звернення. За їхніми словами, "цю мерзенну кампанію вже підтримали окремі представники "Єдиної Росії" і деякі засоби масової інформації".

Нагадаємо: Андрій Макаревич виступив проти агресії Росії у Криму, брав участь в антивоєнному марші у Москві. Низка інших російських знаменитостей також висловлювалася на підтримку України.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх