,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Знайомтесь, член Партії Регіонів України – Ярослав Ярославович Каспрук та його подільник у суддівський мантії!
  • 10 марта 2014 |
  • 17:03 |
  • August |
  • Просмотров: 2604
  • |
  • Комментарии: 0
  • |
-1
Цей «поважний чоловік» надалі здійснює покращення для простих прикарпатців. Не дивлячись на те, що його головний патрон Віктор Федорович Янукович знаходиться у бігах або ховається на «хєзі», Ярослав Ярославович не здається, та залишається так би мовити у строю! Він надалі являється радником звільненого губернатора Івано-Франківської області, та отримує заробітну плату із державного бюджету України.

Про конфлікт між ним та власниками гаражів, що знаходяться по вул. Вовчинецький в м. Івано-Франківську я вже розповідав читачам на сьому сайті.

Проте, як простого чоловіка через продажний суд ледве не заставили знести його власний гараж я теж писав.Источник В суді він відстояв свої права. Але в пошуках правди прийшлося дійти аж до Вищого господарського суду України.

Однак, історія набирає нових оборотів. Наступною жертвою став інший власник гаражу, який зареєстрував право власності на гараж. Реєстраційна служба до якої звернувся власник, перевірила документи та у відповідності до Закону зареєструвала права власності.

Про цей факт стало відомо видатному активісту Партії Злодіїв Регіонів Я.Я. Каспруку. Той подає позов до суду з вимогою про скасування законно набутого права власності. По чесному, виграти цю справу він би не зміг, оскільки формально Закон не на його боці.

Але завжди на допомогу можуть прийти друзі. Особливо, коли цей друг займає посаду судді окружного адміністративного суду. Дехто за прізвищем Родіон Кірєєв О. Тимощук який був одягнений у чорну мантію, та реагує лише на слова «Ваша честь».

По закону кожен хто являється учасником судового розгляду має право не те, щоб його інтереси в суді представляв представник або адвокат. Стаття 56 Кодексу адміністративного судочинства України говорить, що сторона, а також третя особа в адміністративній справі можуть брати участь в адміністративному процесі особисто і (або) через представника. Представником може бути фізична особа, яка відповідно до частини другої статті 48 цього Кодексу має адміністративну процесуальну дієздатність. Представники беруть участь в адміністративному процесі на основі договору або закону.

Чоловік якого хочуть позбавити права власності на його ж майно, уклав угоду з адвокатом. Проте, через деякий час він вирішив змінити одного адвоката на іншого. Про це він повідомив суд. Це його право. І ніхто не повинен йому в цьому перешкоджати. Для того, щоб новий адвокат мав змогу ознайомитись із матеріалами справи суд ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ відкласти розгляд справи. Такий обов’язок встановлено Законом для всіх суддів. Крім судді О.Тимощука. Той сам собі Закон.

Новий адвокат з яким власник гаражу уклав угоду, письмово попросив суд дати йому можливість ознайомитись з матеріалами справи. Це теж законна вимога. Однак «Їхня честь» відмовила адвокату у задоволенні такого клопотання абсолютно ігноруючи Закон. Як наслідок, людина яка не має юридичної освіти та не знайома із тонкощами правової науки змушена була захищати сама себе. Що з цього вийшло я думаю, здогадатися не важко.

«Їхня честь» вважає - цитую рішення суду: «за відсутності будь-якого обґрунтування необхідності заміни представника третьої особи на стадії дослідження доказів, суд трактує вказане клопотання не інакше як таке, що спрямоване на затягування строків розгляду даної адміністративної справи та не знаходить підстав для його задоволення чи перешкод для можливості розгляд даної справи за відсутності представника третьої особи – Л…..о Володимира Ярославовича та за наявними в матеріалах справи доказами.» Ось так! «Їхня честь» вирішила, що холопові простому громадянину адвокат непотрібен! Тому, що «Честь» так вирішила. Більше того, «Їхня честь» абсолютно впевнена, що їй за це нічого не буде. Рішення ухвалено іменем бабла ПР України. Крім того, пан Я.Я. Каспрук увійшов в такий раж, що подав ще п’ять аналогічних позовів, маючи на меті позбавити права власності інших людей. Одну із нових справ, буде знову розглядати та сама «Честь»… Текст цього шедевру юриспруденції тут Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх