,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Гепу в Допу. Харків - в Європу!"
-28
"Гепу в Допу. Харків - в Європу!"


Напередодні опівдні біля пам'ятника Шевченку зібрався черговий харківський Евромайдан. На цей раз він став особливим - мітингувальників приїхали підтримати знамениті українські письменники, музиканти та громадські діячі брати Капранови, пише ГазетаУА.

Не встиг закінчитися мітинг проросійських і комуністичних організацій на площі Свободи, як біля пам'ятника Шевченку почали збиратися прихильники європейського шляху для України. Буквально за півгодини вони повністю заполонили майданчик.

Практично у всіх були зав'язані стрічки, багато принесли з собою національні і європейські прапори, а також саморобні плакати. Розповісти присутнім про останні київські події і підтримати їх "бойовий дух" приїхали відомі українські письменники, музиканти та просто громадські діячі брати Капранови.

Також мітингувальників підтримували письменник і музикант Сергій Жадан, поет Артем Полежака.

Багато тримали транспаранти з написами: "Захарченка на нари!" , "Єднаймося!", "За вашу и нашу свободу!". Після цього акція продовжилася зачитуванням віршів, антиурядових анекдотів і просто цікавою музикою.

У ході заходу організатори збирали гроші на компенсацію власникові спаленого автомобіля, в якому перевозили апаратуру для Евромайдану. Активісти підозрюють у підпалі харківську владу.

Читайте більше тут:

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх