,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Віце-президент Європарламенту про Україну: я закликаю до рішучих заходів
-21
Віце-президент Європарламенту про Україну: я закликаю до рішучих заходів


Про це він заявив під час спільної прес-конференції з донькою лідера опозиції Юлії Тимошенко Євгенією.

«Я закликатиму європейські інституції знайти інші заходи, більш рішучі, щоб зупинити антидемократичні дії в Україні. Ми знайдемо спосіб, як це зупинити», – сказав він, додавши, що йдеться про певну форму санкцій та антикорупційні розслідування.

Віце-президент Європарламенту зазначив, що не він вирішує питання санкцій, проте впевнений, що форми цих санкцій можуть бути різними – від арешту банківських рахунків до обмеження пересування країнами ЄС тих осіб, які забруднили себе недемократичними діями.

Найбільш обурливим випадком порушення демократії та прав людини в Україні він назвав ув’язнення Юлії Тимошенко. Окремо віце-президент відзначив переслідування захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка, а також випадок з побиттям журналістки Тетяни Чорновол. Пітелла сказав, що відвідає її в лікарні після брифінгу.

Євгенія Тимошенко подякувала віце-президентові за підтримку українського народу та її матері.

«Ми вдячні Європарламенту за підтримку у нашій боротьбі за демократію, за звільнення моєї мами та інших політв’язнів», – сказала вона.

Юлія Тимошенко вірить, що за підтримки демократичного світу Україна переможе режим, сказала її дочка. Євгенія Тимошенко також сказала, що її родина не очікує на спрощення режиму тримання Юлії Тимошенко в Качанівській колонії, адже влада не прагне пом’якшити психологічний тиск на ув’язнену.

Раніше в суботу віце-президент Європарламенту Джанні Пітелла зустрівся з лідером партії УДАР Віталієм Кличком. Український політик під час цієї зустрічі наголосив, що потрібні рішучі дії, адже лише моральної підтримки європейських прагнень українців нині недостатньо.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх