,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Їм нас не зрозуміти…
-14
Думаю, мільйони українців, прокидаючись зранку, чекають і сподіваються на новину про відставку гаранта Конституції. Зрештою, щирість і впертість, з якою ми хочемо позбутися лайна, яке робить вигляд, що нами керує, вражає навіть найбільш байдужих людей. Нам – українцям – як вирок постійно говорять, що «ви дуже терплячий народ».

І, виявляється, що це дійсно так.

І кращого прикладу ніж Майдан годі придумати . Влада розраховувала, що покричать і розійдуться, а ні – виявляється, ми можемо терпіти не лише біль і приниження, а й тимчасові незручності під час життя в наметах на Майдані.

Їм зі своїми мільйонними статками не зрозуміти, коли люди віддають на потреби Майдану пенсії, зарплати, заощадження, беруть відпустки за власний рахунок і їдуть жити в складні умови, щоб тільки підтримати свій народ.

І тут, на Майдані, є міцна віра і святий дух , а на боці злочинної влади – лише страх втратити награбоване. Незважаючи на важкі побутові умови, люди, які творять Майдан, є щасливими, бо мають віру. Награбовані статки не принесуть діючому режиму щастя.

А за пролиту кров простих мирних людей пощади від народу вони не отримають.

Від редакції газети «Своє Слово» хочу побажати усім Вам в житті багато радості, людського тепла і віри в себе та своїх близьких. Нехай наступаючий Новий рік і Різдво господнє принесе світло в наші серця, а всі негаразди нехай оминають наші домівки. Ми з великою шаною ставимось кожного нашого читача та сподіваємося, що й надалі будемо потрібні та корисні вам. Спробуємо в наступному році дивувати вас гострими і цікавими публікаціями.

Андрій Скоп, редактор газети "Своє слово"

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх