Побиття Повєткіна та світова слава українців - спортивні підсумки року
-18
СПОРТ bigmir)net, підбиваючи підсумки 2013 року, пропонує згадати всі найцікавіші і важливі події для України у світі спорту за останні дванадцять місяців.
У 2013 році українські спортсмени подарували своїм уболівальникам безліч незабутніх миттєвостей.

Ми раділи яскравим перемогам наших спортсменів на чемпіонатах світу, Європи, етапах Кубків світу та серіях Гран-прі, важко переживали втрати, обговорювали скандали та сенсації, а також будували плани на майбутнє.

Враження року. Чемпіонат світу з художньої гімнастики в Києві

Вперше в історії Україна стала господаркою чемпіонату світу з художньої гімнастики, на який у кінці серпня з'їхалися 300 найкращих гімнасток із 59 країн світу.

Українська команда на домашній світовій першості виступила дуже достойно, зайнявши в загальнокомандному медальному заліку друге місце (1 золота, 2 срібні та 2 бронзові медалі).

Найбільше нагород для України на домашньому чемпіонаті світу виграла Ганна Різатдінова. В її активі золото у вправі з обручем і два срібла (в абсолютній першості та у вправі зі стрічкою).