,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Китайський криголам Сніжний дракон не зміг пробитися до російського судна Академік Шокальский, який застряг за півтори тисячі кілометрів від австралій
-8
Коли на горизонті показався китайський криголам, пасажири Академіка Шокальського не приховували радості. Через чотири дні антарктичного полону у них з'явилася надія на швидке звільнення. Але Сніжний дракон не зміг пробитися до застряглого судна: він зупинився приблизно за 12 кілометрів від нього.

У п'ятницю на допомогу російському кораблю вирушили відразу три криголама. Пізніше одного з них, французького, звільнили від рятувальної місії. Після невдачі китайського судна, надія залишилася лише на австралійський криголам, який прибуде на місце не раніше неділі.

"Якщо вони так і не зможуть пробитися через лід, то їм доведеться чекати додаткової підтримки від корабля Aurora Australis, який все ще десь у дорозі".

На борту Академіка Шокальського знаходяться 74 людини - 22 члени екіпажу, а також вчені і туристи. Російське посольство в Австралії підтримує постійний контакт з капітаном судна і повідомляє, що всі пасажири почуваються добре, їхньому життю і здоров'ю нічого не загрожує.My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх