,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Тимошенко буде кандидатом у президенти, якщо буде звільнена за рішенням Європейського суду, - Яценюк
-33
"Президентські вибори 2015 року будуть дуже відрізнятися від демократичних виборів 2010 року. Лінійними ці вибори не будуть", - зазначив лідер фракції ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк в програмі "Вечір з Миколою Княжицьким" на ТВі.

На його думку, буде замало просто піти і проголосувати, щоб дійсно змінити владу. "Це буде формат боротьби справжньої ідеї з великими грошима", - зазначив Яценюк.

Політик зазначив, що конкуренція опозиції у 2010 році привела до перемоги Віктора Януковича, тому у 2015 конкуренція теж даватиме перевагу Януковичу.

Зв його словами, об'єднання з Юлією Тимошенко було правильним рішенням. "Це принесло результати на парламентських виборах, і заклало фундамент для того, щоб змінити країну у 2015 році. І не дати Віктору Януковичу країну до 2015 року знищити", - сказав Яценюк.

Арсеній Яценюк повідомив: "У нас питання чітко вирішене. Не просто так на минулому місяці було засідання обєднаної опозиції "Батьківщина", де ми прийняли рішення висунути Юлію Тимошенко кандидатом у президенти на виборах 2015 року. Якщо вона вийде за рішенням Європейського суду з прав людини. Треба зробити все щоб це рішення було. І треба змусити владу виконати це рішення".

"Якщо хтось думає, що може вести самостійну гру на президентських виборах 2015 року, він програє", - додав Яценюк.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх