,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Продана країна помститься Януковичу
-19
Продана країна помститься Януковичу


Про це йдеться у редакційній статті впливового британського видання The Financial Times.

"Відчуття того, що Янукович "продає країну" Росії, може призвести до активізації народних протестів, що охопили Київ, після того як минулого місяця Янукович відмовився підписувати Угоду про інтеграцію з ЄС", - акцентує газета.

Аналітики, за словами видання, вважають, що в результаті операції дуже скоро Україна може стати надто залежною від Росії. На думку Financial Times, таким чином "російська сторона отримала перевагу в геополітичній боротьбі з Європою".

У Брюсселі тим часом, констатує газета, поки що утримуються від коментарів, при цьому чиновники Євросоюзу відчули явне полегшення, оскільки під час переговорів у Москві про приєднання України до Митного союзу не йшлося.

"Енергетичну угоду саму по собі і інвестиції ми не коментуємо. Партнери вільні укладати будь-які угоди, які їх влаштовують. А можливий вступ до Митного союзу - це вже інша історія, зрозуміло", - заявив в інтерв'ю Financial Times неназваний чиновник ЄС.

Видання нагадує суть домовленостей, досягнутих під час переговорів Віктора Януковича і Володимира Путіна: ціна на російський газ для України знижується на третину - з $400 до $268 за тисячу кубічних метрів.

Окрім того Росія пообіцяла вкласти $15 млрд з свого Фонду національного добробуту в українські цінні папери. "Президенти також уклали угоди, спрямовані на скасування російських заборон на імпорт українських товарів", - додає видання.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх