,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Росія зірвала найбільшу в історії України угоду з поставки зброї в Ірак
-19
Про це повідомляє представник судновласника Олександра Варваренко, інформує Думская.net.

За словами його словами, державні компанії "Укрспецекспорт" і "Прогрес" заборгували власнику судна кілька мільйонів доларів. У цю суму входять вартість контракту, неустойка за багатомісячний дрейф в Перській затоці і компенсації, через які потім і виникли проблеми в Індії. Повернути БТРи назад в Україну теж обійдеться недешево.

Замість українських БТР-4 Ірак вирішив придбати російські БТР-82. Цікаво, до речі, що днями впливовий міжнародний журнал Army Technology додав обидві бойові машини - і російську, і українську - в свій ТОП-10 кращих бронетранспортерів світу.

У серпні ЗМІ повідомляли, що судно з вантажем українських БТР вже три місяці простоює в Перській затоці через небажання іракської сторони приймати партію української техніки. Нібито БТРи виявилися бракованими і з тріщинами в корпусі.

Тим часом, в "Укрспецекспорті" запевнили, що "діяльність компанії в рамках зазначеного контракту здійснюється в штатному режимі".

Згідно з однією з версій, ситуація зі зривом іракського контракту на поставку 450 одиниць військової техніки стала причиною звільнення в липні гендиректора "Укрспецекспорту" Дмитра Перегудова.

Контракт між "Укрспецекспортом" і Іраком був укладений у 2009 році. ЗМІ назвали цю угоду найбільшою в історії незалежної України. Окрім 420 БТРів наша країна зобов'язалася поставити танки і літаки на загальну суму у $2,4 млрд.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх