,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


КМДА вимагає від організаторів Антимайдану оплатити відновлення Маріїнського парку
Київська міська державна адміністрація (КМДА) виставить рахунок організаторам акції протесту в Маріїнському парку для відшкодування завданого парку збитку, заявив виконуючий обов'язки голови КМДА Анатолій Голубченко.

"Щодо Маріїнського парку ми дали доручення Київзеленбуду, щоб він підрахував всі збитки. Безумовно, ми будемо виставляти рахунок організаторам акції", - заявив Голубченко на прес-конференції у вівторок.

Разом з тим, він не відкидає, що організаторам акції на підтримку глави держави запропонують самостійно відновити парк.

"Можливо, ми спочатку попросимо їх самих все відновити, а потім, що залишиться, нехай оплатять", - сказав в. о. голови КМДА.

Нагадаємо, учасники Антимайдану завдали значних збитків Маріїнському парку.

My Webpage

Екологи обурені станом Маріїнського парку після мітингів

У Національному екологічному центрі України вважають, що територія Маріїнського парку суттєво деградувала в результаті забруднень, руйнувань елементів зовнішнього дизайну парку, пошкодження дерев. Про це повідомили в прес-службі НЕЦУ.

Як заявляють екологи, причиною жахливого стану парку є демонстрації, які тривали на території парку протягом останніх тижнів.
"Слід, який залишили після себе мітингувальники на території Маріїнського парку, тягне на кримінальну справу", - сказав заступник голови НЕЦУ Олексій Василюк.

Він також сказав, що до прокуратури вже подано вимогу знайти і покарати винних.

«Умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об'єктів природно-заповідного фонду карається штрафом або позбавленням волі до трьох років відповідно до ст. 252 Кримінального кодексу України", - резюмував Василюк.

Нагадаємо, що протягом останніх тижнів в Маріїнському парку тривали мітинги так званого антимайдану. Наразі акція на підтримку влади в Маріїнському парку припинена на новорічні свята.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх