,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У лікарні помер киянин, побитий міліціонерами "за Майдан"
У Києві в лікарні помер 41-річний Павло Мазуренко, побитий, за словами його друзів, співробітниками Беркута за участь в акціях протесту на Майдані.
Як повідомив друг Мазуренка Сергій Сиротенко, міліція жорстоко побила його товариша 18 грудня, пише ЛІГАБізнесІнформ.
Після побиття потерпілий повідомив друзів по телефону, що силовики побили його "за Майдан". Товариш Павла Сергій Сиротенко повідомив, що наряд Беркута зустрів Павла 18 грудня на вул. Гната Юри дорогою додому. Силовики зупинили активіста, запитали документи.

"Замість документів у Павла була ксерокопія, з цього зробили висновок - приїхав на Майдан, мовляв, паспорт забрали старші. Зі словами "як нам набрид ваш Майдан" троє беркутівців жорстоко побили Павла і залишили на вулиці. Він сам дібрався додому. Дружина викликала швидку. «Приїхали, запропонували везти до лікарні. Павло відмовився, бо дорого, думав, обійдеться. Але не обійшлося. Через два дні він помер у реанімації 12 лікарні на Підвисоцького", - підтвердив Сиротенко.

За його словами, в медустанову прийшов капітан Шевченківського РВВС, оскільки в історії хвороби було записано - побитий на Майдані. Взяв свідчення у дружини Лесі, яка розповіла про всі обставини смерті. Тіло направили на судмедекспертизу.

"Сьогодні судмедексперти встановили діагноз - "пневмонія". Леся - в ​​шоці. Убили людини і списали на пневмонію", - обурився він.

За його словами, близькі Павла зараз планують найняти адвоката, щоб знайти винних у побитті, що спричинило смерть.

Тим часом, дружина померлого дала інтерв'ю агентству УНІАН. На питання, чи дійсно її чоловіка побили співробітники Беркута, вона відповіла: «За словами Паші, це були троє людей у чорній формі, касках, з гумовими кийками (судячи з опису екіпіровки, троє вказаних людей більше схожі на бійців внутрішніх військ, ніж на співробітників «Беркута», - УНІАН). Він сказав: «три молодих людини»... Паші було 42, тому, напевно, молодих порівняно з ним. Вони підійшли до нього і попросили документи. Він повідомив, що у нього є тільки ксерокопія паспорта, і пред'явив її. Київської прописки у нього немає, сам він з Криму, хоча 24 роки прожив у Києві, закінчив КПІ, потім залишився тут працювати.

Вона також повідомила: «Але після того, як ці троє подивилися документи і зрозуміли, що він не київський, Пашу почали бити зі словами: «понаїхали тут на свій Майдан... набридли ви нам зі своїм Майданом...»

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх