,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


На польському кордоні знову кілометрові черги
Люди їдуть за дешевими продуктами до новорічного столу.

Напередодні різдвяних свят кількість бажаючих перетнути україно-польський кордон збільшилася майже вдвічі. Наприклад, міжнародний пункт пропуску "Шегині - Медика" у передсвяткові дні за добу проходить понад вісім тисяч осіб.

Бажаючі перетнути кордон вистоюють черги ще з ночі. Люди їдуть до Польщі за делікатесами до святкового столу, адже перед католицьким Різдвом у цій країні - період знижок. Щоб звести до мінімуму кількість мандрівників, які стоять в чергах, днями в Польщі відбулася зустріч представників митних служб країн-сусідів.

- Досвід минулих років свідчить про збільшення кількості подорожуючих під час новорічних і різдвяних свят в обох напрямках, - розповіли в прес-службі ГУ Міндоходів у Львівській області. - В результаті зустрічі було вирішено, що процедура буде здійснюватися з максимальним використанням смуг руху і наявності персоналу, як на польській, так і на українській стороні кордону.

Таким чином, рух через кордон збільшать у пунктах пропуску Львівщини "Шегині - Медика" та "Краковець - Корчова" під час різдвяних і новорічних свят. До слова, єдиний митний пункт, на якому черги немає, це недавно відкритий "Грушів - Будомєж". Самі митники стверджують, що зараз він завантажений лише на 10%.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх