,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Росія виплатила трьом країнам понад $4 млрд радянських боргів
РФ завершила погашення боргів перед Чехією, Фінляндією та Чорногорією в розмірі 4,08 мільярда доларів.
Борг перед європейськими країнами виник в результаті визнання Росією відповідальності за зобов'язаннями колишнього СРСР. Чехія отримала 3,6 мільярда доларів за угодою, укладеною в 1994 році. Чорногорії виплатили 18 мільйонів доларів за договором від 2007 року.

Більша частина боргу перед Фінляндією, яка входить до Паризького клубу кредиторів, була погашена в 2005-2006 роках в рамках виплати заборгованості перед клубом. Решта 30 мільйонів доларів Фінляндія отримала за договором від 2006 року. Кредити всім трьом країнам були погашені переважно товарами і лише частково - грошима.

Кредити, що залишилися з часів СРСР, Росії доводиться виплачувати. Однією з останніх дій Росії щодо врегулювання радянського боргу стало укладення домовленостей з Кубою. Як повідомляло на початку грудня агентство Reuters з посиланням на неназвані джерела, Москва вирішила пробачити Гавані 29 мільярдів доларів з 32-мільярдного боргу. На такі умови РФ пішла за умови, що Куба за десять років виплатить решту 3,2 мільярда доларів. У середині вересня 2012 року Росія пробачила радянські борги на 11 мільярдів доларів Північній Кореї.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх