,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Янукович підписав закон про вибори з євроінтеграційного пакета
Президент України Віктор Янукович підписав закон євроінтеграційного пакета про зміну виборчого законодавства, який раніше був внесений народними депутатами фракції Партії регіонів і підтриманий парламентом.

«Президент України Віктор Янукович підписав Закон № 709 -VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів», - повідомляє прес-служба глави держави.

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак 5 грудня направив цей закон на підпис президенту України. Він був внесений народними депутатами фракції Партії регіонів і прийнятий парламентом у другому читанні 21 листопада.

Закон передбачає створення закордонного виборчого округу, зміну процедури формування окружних виборчих комісій, зменшення розміру грошової застави при реєстрації, обмеження розміру виборчого фонду, а також посилення вимог до інформаційним агентствам щодо висвітлення виборів.

Підписаний президентом закон також передбачає, що у формуванні окружних комісій, крім парламентських партій, можуть брати участь партії, що висунули своїх кандидатів у загальнодержавному окрузі, тобто за партійними списками.

Згідно з новим законом, зменшується розмір грошової застави: для партії - з 2 тис. до 1 тис. мінімумів заробітної плати, для кандидата в мажоритарному окрузі - з 12 до 10 мінімумів.

Обмежено також розмір виборчого фонду партії, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, та кандидата у депутати в одномандатному окрузі (зміни до частини першої статті 48 закону).

Закон передбачає унормування правил участі інформаційних агентств у виборчому процесі, зрівнявши їх у статусі із засобами масової інформації, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Також передбачено введення так званої системи «гендерної орієнтації політичних партій», яка полягає у добровільному закріпленні політичними партіями у своїх статутах партійних квот для жінок.

Раніше повідомлялось, що домовленості з РФ не суперечать євроінтеграції України, заявив Янукович. «Я коли йшов на зустріч з вами підготував повний пакет документів міждержкомісії, і довідка - анотація до документів міждержкомісії. Я вам можу надати, і ви побачите, що тут немає будь-яких протиріч з курсом України на будь-яку інтеграцію», - сказав президент.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх