,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


На суботник по знесенню барикад у Києві ніхто не прийшов
Мешканці столиці на підтримали заклик взяти участь у «добровільному суботнику з наведення порядку» в центрі столиці. Планувалося, що кияни мали розібрати барикади в центрі столиці, прибрати намети і звільнити вулиці від кордонів міліціі.

Активіст Іван Проценко, який подавав заявку на проведення заходу в КМДА, у запланований час прийшов на Бесарабську площу, однак крім нього, на акцію більше ніхто не прийшов.

Таким чином, активіст із плакатом «Геть свавілля евромайданівців» проводив акцію сам. Він заявив, що кияни не вийшли на суботник через погрози. За його словами, він звертався в комунальні служби за наданням відповідної техніки, проте на його звернення ніхто не відповів.

У той же час, біля барикади, що перегороджує вулицю Хрещатик біля вулиці Хмельницького, зібралася невелика кількість прихильників євроінтеграції, які приготувалися захищати своє укріплення, передає «Інтерфакс-Україна».

Зазначимо, сьогодні о 12.00 на Майдані Незалежності з боку Європейській площі відкривається фотовиставка «Майдан. Людський фактор», яка присвячена євромайдану і людям, які його створюють.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх