,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україна продовжить зменшувати закупівлі російського газу - Бойко
"Жодного натяку, що ми будемо збільшувати закупівлі газу. Більш того, і наступного року ми ще на 10 % зменшимо закупівлю газу з єдиної причини - ми власного газу почали видобувати більше", - сказав Юрій Бойко у прямому ефірі програми Шустер Live на телеканалі Інтер в п'ятницю ввечері.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр заявив, що в рамках підписаних 17 грудня у Москві угод на Миколаївських суднобудівних підприємствах будуть вироблятися газовози для Російської Федерації.

18 грудня міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький заявив, що в 2014 році Україна має намір в цілому імпортувати близько 30-33 млрд кубометрів природного газу, як того вимагає економіка країни. За підсумками 2012 року Україна скоротила імпорт газу в порівнянні з 2011 роком на 26,5 % - до 32939 млн куб. м.

Кабінет міністрів України затвердив прогнозний баланс надходження і розподілу природного газу в Україні на 2013 рік з обсягом імпорту 27,3 млрд куб. м.

13 грудня прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Україна в 2013 році має намір скоротити закупівлю російського газу до 26 млрд куб. м порівняно з 37 млрд куб. м в 2010 році через занадто високу ціну на паливо.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх