,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Уряд планує підписати п'ять угод з Євросоюзом
У Кабміні планують підписати п'ять угод з Європейським Союзом. Про це на засіданні уряду повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Наш уряд в плановому режимі продовжить системну роботу щодо європейської інтеграції. Сьогодні уряд дає зелене світло для підписання п'яти угод між урядом України та ЄС", - заявив Азаров.

Серед угод, в першу чергу, прем'єр відзначив Рамкову угоду між Україною та ЄС. Дана угода спрямована на впровадження інституційних реформ в рамках програми "Східне партнерство".

Також серед запланованих угод програма Місцевий розвиток, яка орієнтована на громадськість, програми підтримки України в управлінні міграційними процесами та надання притулку, в рамках якої будуть реалізовані три проекти, спрямовані на посилення ефективності роботи Державної міграційної служби. Також серед угод програми співпраці ЄС з Україною щодо дій з ядерної безпеки та продовження підтримки реалізації Енергетичної стратегії України.

"Ось практичні кроки зі співробітництва з ЄС", - наголосив прем'єр-міністр.

На останок Азаров зазначив, що досягнення роботи уряду «не замінять ніякі майданні гасла і резолюції».

Нагадаємо, що сьогодні відбулося засідання Кабінету міністрів України, на якому уряд має намір прийняти проект про Держбюджет на 2014 рік. Також прем'єр-міністр України Азаров зробив низку заяв щодо підписаних домовленостях з Росією і намітив курс розвитку України на наступний рік.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх