,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Німеччина і Польща заявили про готовність допомогти Україні з модернізацією економіки
Німеччина і Польща висловили готовність допомогти Україні з модернізацією економіки. Про це йдеться в спільній заяві глав МЗС Німеччини та Польщі Франка-Вальтера Штайнмайєра і Радослава Сікорського, поширеній прес-службою закордонних справ Німеччини, повідомляє TVi.

За інформацією ТБ-каналу, Штайнмайєр вперше прибув з офіційним візитом як новопризначений міністр до Польщі для зустрічей із владою. У своєму діалозі міністри згадали і політичну ситуацію в Україні. Штайнмайєр зазначив, що він уважно спостерігає за розвитком подій в Україні. За його словами, однією з цілей його візиту до Польщі було обговорення можливих варіантів надання допомоги Україні у здійсненні реформ.

"Пропозиція Європейського Союзу (підписати угоду про асоціацію) також є пропозицією допомогти модернізувати Україну. Ми готові допомогти Україні у здійсненні процесу модернізації", - наголошується в спільній заяві міністрів.

Міністри підтримують підписання угоди про асоціацію з Україною, але, на їхню думку, Київ повинен прийняти рішення самостійно. Сікорський висловив упевненість, що громадяни в Україні виступають на мітингах за європейське майбутнє країни.

Як уже повідомлялося раніше, в Києві та інших містах України з 22 листопада тривають акції громадських активістів та опозиції Євромайдан, які були спровоковані рішенням уряду про призупинення євроінтеграції від 21 листопада.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх