,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Під час розмови про Болотну площу Путін перейшов на українську мову
Відповідаючи на питання про події на Болотній площі президент РФ Володимир Путін вставив фразу українською мовою і попередив ліберальну опозицію про небезпеку застосування насильства щодо представників правоохоронних органів, оскільки в країні може початися "повний хаос", якщо ці структури перестануть працювати.

"Справа не в тому, що хтось зірвав погон зі співробітника міліції або вдарив його, що саме по собі неприпустимо і погано. А в тому, що для нашого суспільства небезпека полягає в тому, що, якщо ми дозволимо кому б то не було так поводитися зі співробітниками правоохоронних органів, а зараз про це говорять представники так званого ліберального спектру нашого суспільства, уявити нескладно ситуацію, коли вийдуть на вулицю представники інших політичних груп, скажімо, націоналісти, і почнуть молотити ось цю ліберальну інтелігенцію", - заявив Путін.

"Тоді вона (інтелігенція) скаже нам і поліції: Караул! Рятуйте, громадяни! Так правильно українською? Значить, рятуйте. А поліція скаже: "Ні, тепер ви самі себе рятуйте, бо закон нас не захищає". І почнеться повний хаос", - сказав президент РФ.

"Саме тому прийнято таке рішення в рамках амністії: не амністувати тих людей, правопорушення яких пов'язані з насильницькими діями щодо представників влади, насамперед, правоохоронних органів, і тих, що вчинили тяжкі правопорушення, небезпечні для суспільства - організація масових заворушень", - додав Путін.

****
Болотна справа - справа про масові заворушення й опір поліції, яка була порушена після події 6 травня 2012 року. Тоді дозволена владою опозиційна акція переросла в зіткнення з поліцією, в ході яких було затримано більше 400 осіб, постраждали більше 30 поліцейських, ще кілька десятків людей були поранені. Розмір збитку перевищив 28 млн руб.

Наразі у кримінальній справі проходять 28 осіб: з них шестеро перебувають під підпискою про невиїзд, двоє - під домашнім арештом, двоє - у міжнародному розшуку, інші - в СІЗО. Троє фігурантів були засуджені: Михайло Лузянін, Костянтин Лебедєв і Михайло Косенко, який у жовтні був визнаний винним і відправлений на примусове лікування. Під амністію потраплять як мінімум сім фігурантів болотної справи.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх