,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Москва нагадала Чечні про велику заборгованість за газ. Кадиров обурився
Компанія Газпром і прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв назвали суми заборгованостей внутрішніх споживачів РФ за ресурси, які постачаються. Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров заперечує наявність заборгованостей у Грозного.
За даними компанії Газпром Міжрегіонгаз, величина розбалансу газу (поставлений, але не пред'явлений до оплати газ) у Чечні станом на початок листопада цього року становила 27,8 мільярда рублів.

Сьогодні, 18 грудня, про зростання боргів за газ і світло в регіонах Північного Кавказу повідомив також прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв. За його словами, заборгованість за електрику в регіоні зросла цього року на п'ять мільярдів до 24 мільярдів рублів, а за газ - досягла 50 мільярдів рублів. Газовий борг всіх внутрішніх споживачів РФ за станом на початок жовтня склав 100 мільярдів рублів.

У листопадовому номері корпоративного журналу Газпрому також повідомлялося, що щорічно близько половини газу з трьох мільярдів кубометрів, які постачаються до Чечні, «пропадає» в обладнанні і розподільних мережах республіки.

За словами Кадирова, у керівництва Чечні немає документів, які підтверджують, що республіка заборгувала Газпрому за поставки палива.

"У нас разбаланс 28 мільярдів рублів. Це смішно" - заявив Кадиров. За його словами, щоб витратити такі обсяги газу, потрібно п'ять таких же республік, як Чечня.

"Анулювали все, що було за часів Дудаєва, а борги залишаються. Тоді визнайте, що Дудаєв був легітимним президентом, і всі звання, що він давав, реальні", - зажадав керівник регіону.

Джохар Дудаєв - перший президент невизнаної Чеченської Республіки Ічкерія. За офіційною версією, він був убитий російськими спецслужбами у 1996 році. Після двох чеченських воєн і 2003 році Чечня стала суб'єктом РФ, на перших президентських виборах в республіці переміг Ахмат Кадиров - батько Рамзана Кадирова.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх