,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україна домовилася із Газпромом про скасування обов'язкової закупівлі річних обсягів газу
Керівництво НАК Нафтогаз України досягло домовленостей із представниками Газпрому про скасування обов'язкової закупівлі річних обсягів газу, стверджує інформоване джерело, передає Інтерфакс-Україна.

Воно зазначило, що документом не передбачена наявність посередників під час реалізації газу для споживачів України. Водночас положення контракту щодо прямого продажу газу Газпромом Нафтогазу збережені та діють у повному обсязі. Втім, на даний час дана інформація не підтверджена.

Як відомо, згідно з додатковою угодою №29 до контракту на постачання газу від 17 грудня, оприлюдненого у вівторок, 17 грудня, віце-прем'єром України Юрієм Бойком, Нафтогаз та Газпром від 1 січня 2014 року буде щоквартально підписувати додаткові угоди, підтверджуючи ціну газу $268,5 за 1000 куб. м.

У випадку своєчасного підписання такої квартальної додаткової угоди, під час розрахунку ціни газу для України у збереження первісної контрактної ціни, яка залежить від котирувань нафти і нафтопродуктів, застосовуватиметься коригуючий коефіцієнт, який приводить кінцеве значення до $268,5 за 1000 куб.м.

Нагадаємо, на думку російських ЗМІ, Газпром не повинен постраждати від зниження ціни палива для українського Нафтогазу. Компанія може компенсувати зниження ціни збільшенням обсягів продажів, а в крайньому випадку допомогу може надати держава.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх