,


Наш опрос
Зрада?
Такая зрада, шо аж зуби болять
Только Саакашвили нас спасет
Не шатайте лодку, а то Путин нападет
Янык вернись, я все прощу
Петя все правильно делает, а кто не согласен, тот сепар
Идите нахуй, я вас не звал


Показать все опросы
Other

Производство межкомнатных дверей
dveri.slavnie.ru

Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Shell почне буріння розвідувальної свердловини на Юзівській площі у першому півріччі 2014 року
Компанія Shell почне буріння першої розвідувальної свердловини на Юзівській площі в першому півріччі 2014 року, заявив міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков.
"У першому півріччі має бути закладена перша свердловина, буде розпочато буріння", - сказав міністр на брифінгу в Харкові.

Він повідомив, що наразі фахівці компанії підбирають оптимальне місце закладення свердловини. Втім, Проскуряков наголосив, що роботи почнуться тільки після проведення повної екологічної експертизи проекту.

"Ми провели експертизу поки тільки угоди про розділ продукції. Проект ще не заходив на екологічну експертизу. Але можу сказати одне: він пройде її повну - і громадську, і державну, при необхідності і міжнародний екологічний аудит. Тільки коли ми зрозуміємо, що екологічні ризики зведені до мінімуму, компанія отримає дозвіл на проведення робіт, причому відразу кажу: тільки геологорозвідувальних", - сказав він.

Нагадаємо, в жовтні компанія Shell завершила буріння першої розвідувальної свердловини Біляївська-400 на Павловсько-Світловській ліцензійній ділянці (Первомайський район, Харківська область), підтвердивши наявність там газових запасів.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх