,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Росія веде проти України «пропагандистську війну»
Про це глава МЗС Швеції Карл Більдт заявив перед початком засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ 28 країн-членів Євросоюзу.
Окрім цього, Більдт звинуватив російську сторону в «економічних репресіях проти України».

При цьому шведський міністр вважає, що український президент Віктор Янукович використовує у своїй політиці подвійні стандарти, пише Інтерфакс-Україна.

«У Вільнюсі він (В.Янукович – ред.) заявляє, що підпише угоду про асоціацію, а потім обіцяє віддати під суд тих, хто її готував. Потім направляє до Брюсселя першого віце-прем'єра, який там нічого не говорить», – сказав Більдт.

За його словами, ЄС може підписати угоду про асоціацію з Україною, якщо Київ доведе свою політичну волю. Він наголосив, що для продовження переговорів Україна має продемонструвати свою позицію, якої наразі не видно.

Нагадаємо, 16 грудня у Брюсселі відбувається засідання міністрів закордонних справ ЄС, на якому мають обговорити ситуацію в Україні. Як повідомив голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, у ЄС чекають ясності від Києва, чи має він намір підписати угоду про асоціацію.

Додамо, що участь у цій конференції від України мав взяти Василь Філіпчук, однак митники затримали його в Борисполі без пояснення причин.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх