,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Арбузов запевнив, що переговори з ЄС закінчаться підписанням Угоди
Арбузов запевнив, що переговори з ЄС закінчаться підписанням Угоди


Про це, у підсумковому випуску "ТСН-Тиждень" на каналі "1+1", 15 грудня, заявив перший віце-прем'єр -міністр України Сергій Арбузов.

Коментуючи заяву Штефана Фюле про призупинення роботи з Україною в питанні євроінтеграції, Сергій Арбузов зазначив, що переговорний процес триває. Він наголосив, що інформацію про припинення роботи з Україною, в неділю, 15 листопада, спростував міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт.

"Була не тільки заяву Фюле, було кілька заяв сьогодні. Зробив заяву міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт. Він сказав, що угода з Україною - на столі".

"Щодо заяви Фюле я хочу пояснити, як її розумію я. По-перше, в його заяві була така інформація, що ЄС вимагає гарантій того, що Україна буде підписувати цю угоду.

Але, саме створення трьох робочих груп, які ми створили разом з паном Фюле в ході останньої зустрічі, це і є гарантія того, що ми продовжуємо роботу і готуємося до підписання", - сказав Арбузов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: План Януковича "вішати локшину" Європі - провалився, - The New York Times
Перший віце-прем'єр додав, що в ході переговорів з Фюле українська делегація обговорила низку важливих питань.

"Дуже важливі питання були обговорені в ході нашої останньої зустрічі. Це - енергетичні, економічні питання, торгові, і питання співпраці з міжнародними організаціями. І по кожній групі питань ми створили робочу групу. І сама робота свідчить про те, що для нас - це дуже важливо, і ми йдемо до підписання Угоди. І Президент України нещодавно підтвердив, що наша мета - це підписання угоди з ЄС", - констатував Арбузов.

Представник Кабміну пояснив також, чому в ході переговорів з єврокомісаром була озвучена конкретна сума, необхідна Україні в якості допомоги з боку ЄС.

"Для чого ми створили робочі групи? Для того, щоб обидві сторони розуміли можливості і, працюючи разом, зрозуміли, яка допомога потрібна Україні - на поворотній або безповоротній основі, яка сума нам потрібна. Все це вирішиться під час обговорення. Для цього ми поїхали до Брюсселя. І ми скоро поїдемо знову. І ми вийдемо на цю суму, вийдемо разом" , - сказав Сергій Арбузов.

"Ми привезли показники нашої економіки , показники торгового балансу з нашими торговими партнерами. І зараз ми вирішуємо, що необхідно Україні", - додав перший віце-прем'єр.

Арбузов відповів також на запитання щодо перспектив відродження співпраці з МВФ.

За його словами, уряд України обговорило з Штефаном Фюле питання сприяння Європи у наданні нашій країні чергового траншу.

"Переговори з МВФ дуже важливі для України . Ми домовилися з паном Фюле відпрацювати і це питання. Ми залучатимемо європейських фахівців для того, щоб ми могли можливість якомога швидше розібратися по кожній позиції", - резюмував Сергій Арбузов.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх